Menu
Váš košík

Wella

Značka: Wella
Matná tvarujúci pasta.ÚčinkyDefinuje tvar účesuPosktuje silné, dlhotrvajúce spevnenieDodáva matný vzhľad a textúruStupeň fixácie: 3 zo 4PoužitieNaneste najprv na dlane, spracujte a naneste na suché vlasy pre vytvorenie robustného, matného efektu...
14,49€
Bez DPH:12,08€
Značka: Wella
Profesionálny dvojzložkový sprej pre jemné až normálne vlasy poskytuje vlasom vysokú UV ochranu. Účinne pomáha chrániť vlasy pred UV žiarením, obsahuje vitamínový komplex, ktorý dokonale hydratuje vlasy. Zanecháva ich zdravé, lesklé a jemné na dotyk.Použitie: pred použitím dobre pretrepte. Nastrieka..
7,39€
Bez DPH:6,16€
Značka: Wella
Vytvorte zmätený vzhľad, ktorý môžete prepracovať pomocou Shockwaves Clena cut- Dlhodobé držanie pre tvarovaný štýl.- Flexibilný vzorec, ktorý pomáha udržiavať štýl na danom mieste a umožňuje zmenu štýlu.- Ľahko sa vymyje.- Silné držanie gélu bez kôry...
4,00€
Bez DPH:3,33€
Značka: Wella
Vosk na vlasy shockwaves od značky Wella vám poskytne strednej fixáciu pri tvorbe vášho účesu! Vlasy skrotí a udrží vo vami požadovanom tvare Styling nikdy nebol jednoduchšie!..
4,00€
Bez DPH:3,33€
Značka: Wella
Koncentrovaný lesk.Lesk ako platina pre hladké a rovné vlasy.Hladký fluid, ktorý ľahko vkĺzne do vlasov.Má anti-frizz efekt, ktorý chráni vlnité alebo neposlušné vlasy pred vlhkosťou.Použitie:Dobre pretrepte. Rozotrite 2-3 kvapky v dlaniach a rozdeľte do vlhkých alebo suchých vlasov. V prípade jemný..
9,99€
Bez DPH:8,33€
Značka: Wella
Lak na vlasy Wellaflex Ultra Strong s objemom 400 ml poskytuje profesionálny styling a silnú fixáciu. S technológiou Flexactive zabezpečuje prirodzený vzhľad a silné spevnenie. Dlhotrvajúci tvar až na 24 hodín. Vlasy sa ľahko rozčesávajú a nezanecháva stopy.Fixácia - č. 5 Použitie - aplikujte n..
3,98€
Bez DPH:3,32€
Značka: Wella
Lak na vlasy Wellaflex Volume s objemom 400 ml poskytuje profesionálny styling a silnú fixáciu. S technológiou Flexactive zabezpečuje prirodzený vzhľad a silné spevnenie. Účesu dodá objem a dlhotrvajúci tvar a pevnosť až na 24 hodín. S UV ochranou a panthenolom. ..
3,98€
Bez DPH:3,32€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.