Menu
Váš košík

Taft

Značka: Taft
Lak na vlasy Taft Classic Strong 3 250 ml so silnou dlhotrvajúcou fixáciou až 24 hodín bez zlepených vlasov a ľahko sa vyčesáva. Vlasy nezaťažuje a nevysúša, s posilňujúcou receptúrou. Špeciálna receptúra 3 Weather Taft chráni Vaše vlasy pred vetrom a vlhkosťou a pomáha ich chrániť pred UV žiarením...
2,29€
Bez DPH:1,91€
Značka: Taft
Lak na vlasy Extra Strong vám poskytne až 3 dni fixácia bez zlepených vlasov a bezo zvyškov. Navyše vlasy nezaťažuje, pomáha ich chrániť pred vysušovaním a pomáha ich chrániť pred vlhkosťou, vetrom, UV žiarením a znečistením..
2,29€
Bez DPH:1,91€
Značka: Taft
Lak na vlasy Taft Perfect Flex 4 250 ml s receptúrou Perfect Flex s tekutým elastínom vytvorí flexibilný účes, ktorý bude pod absolútnou kontrolou. Vlasy nezaťažuje, nezlepuje a spoľahlivo ich fixuje na 24 hodín. Chráni vlasy pred vysušovaním, UV žiarením a spevňuje ich. Použitie: aplikujte zo ..
2,89€
Bez DPH:2,41€
Značka: Taft
Taft lak na vlasy pre 48 hodinovú fixáciu bez zanechávania zvyškov a bez pocitu zlepených vlasov. Chráni vlasy pred vysúšaním bez toho, aby ich zaťažil. Vlasy spevňuje a pomáha ich chrániť pred UV žiarením.Objem: 250 ml..
2,93€
Bez DPH:2,44€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.