Menu
Váš košík

Softlan

Softlan 1L 28pd Weich & Mild
Top značka
Značka: Softlan
Softlan aviváž Sensitive zachováva Vašu bielizeň jemnú a sviežu po celý deň. Vďaka novej formule 360⁰ vystačí až na o 20% viac bielizne, zároveň minimalizuje krčenie, čím uľahčuje žehlenie, je mimoriadne šetrná k vláknam a farbám a taktiež chráni pred statickou elektrinou. Doprajte si dlhotrvajúcu a..
2,16€
Bez DPH:1,80€
Softlan 1L 34pd Jarný vánok
Top značka
Značka: Softlan
Softlan aviváž Jarný vánok zachováva Vašu bielizeň jemnú a sviežu po celý deň. Vďaka novej formule 360⁰ vystačí až na o 20% viac bielizne, zároveň minimalizuje krčenie, čím uľahčuje žehlenie, je mimoriadne šetrná k vláknam a farbám a taktiež chráni pred statickou elektrinou. Doprajte si dlhotrvajúcu..
2,16€
Bez DPH:1,80€
Softlan 1L 34pd Traumfrisch
Top značka
Značka: Softlan
Softlan aviváž Traumfrisch zachováva Vašu bielizeň jemnú a sviežu po celý deň. Vďaka novej formule 360⁰ vystačí až na o 20% viac bielizne, zároveň minimalizuje krčenie, čím uľahčuje žehlenie, je mimoriadne šetrná k vláknam a farbám a taktiež chráni pred statickou elektrinou. Doprajte si dlhotrvajúcu..
2,16€
Bez DPH:1,80€
Softlan 1L 34pd Vanille & Orchidee
Obľúbené Top značka
Značka: Softlan
Softlan aviváž Vanille & Orchidee zachováva Vašu bielizeň jemnú a sviežu po celý deň. Vďaka novej formule 360⁰ vystačí až na o 20% viac bielizne, zároveň minimalizuje krčenie, čím uľahčuje žehlenie, je mimoriadne šetrná k vláknam a farbám a taktiež chráni pred statickou elektrinou. Doprajte si d..
2,16€
Bez DPH:1,80€
Softlan 1L 34pd Windfrisch
Top značka
Značka: Softlan
Softlan aviváž Windfrisch zachováva Vašu bielizeň jemnú a sviežu po celý deň. Vďaka novej formule 360⁰ vystačí až na o 20% viac bielizne, zároveň minimalizuje krčenie, čím uľahčuje žehlenie, je mimoriadne šetrná k vláknam a farbám a taktiež chráni pred statickou elektrinou. Doprajte si dlhotrvajúcu ..
2,16€
Bez DPH:1,80€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.