Menu
Váš košík

Sensodyne

Značka: Sensodyne
Prípravok sa aplikuje ako bežná zubná pasta 2x denne (ráno a večer). Dostat sa vytlačí na zubnú kefku a po dôkladnom vyčistení sa dutina ústna niekoľkokrát prepláchne vodou.Pozrite tiež ostatné produkty značky Sensodyne...
2,10€ 2,82€
Bez DPH:1,75€
Značka: Sensodyne
Prečo používať Sensodyne Rapid?Je to rýchly spôsob, ako uľaviť od bolesti citlivých zubov a pomôcť zabrániť jej návratu. Pri čistení zubov 2x denne vytvára pretrvávajúcu ochranu od bolesti citlivých zubov. Zanecháva v ústach pocit čistoty a sviežosti. Obnovuje prirodzenú belosť skloviny a znižuje tv..
2,82€
Bez DPH:2,35€
Značka: Sensodyne
Sensodyne Pronamel je zubná pasta špeciálne vyvinutá proti riziku naleptávania zubnej skloviny kyselinami.Pomáha spevňovať zubnú klovinu; chráni obzvlášť citlivé zuby pred zubným kazom.Táto zubná pasta je určená všetkým, ktorí sú vystavení pôsobeniu látok obsiahnutých v potravinách a nápojoch. Moder..
2,82€
Bez DPH:2,35€
Značka: Sensodyne
Zubná pasta je vhodná zvlášť pre citlivé zuby. Napomáha k uzavretiu obnažených dentínových kanálikov s klinicky overeným účinkom. Fluorid sodný pôsobí ako prevencia zubného kazu. S pravidelným používaním tejto zubnou pastou budú vaše zuby vždy perfektne čisté a zdravé. Vlastnosti: vhodná pre citlivé..
2,82€
Bez DPH:2,35€
Značka: Sensodyne
Sensodyne Multi Care chránia pred bolesťou citlivých zubov a udržíva zdravé ďasna. Používajte Sensodyne Multi Care pri každom čistenie zubov. Vylepšené zloženie chránia pred citlivostí zubov 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Obsahuje antibakteriálny účinnou látku, ktorá pri pravideľnom použitie dvakrá..
2,82€
Bez DPH:2,35€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.