Menu
Váš košík

Savo

Značka: Savo
Tekutý dezinfekčný prípravok na dezinfekciu vody a povrchov. Spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy, riasy a huby. SAVO Original likviduje choroboplodné zárodky, baktérie a vírusy (vrátane HIV a HBV), riasy a nižšie huby, odstraňuje pachy. Vyniká mimoriadne vysokou čistotou, dlhou záručou lehotou a u..
1,99€
Bez DPH:1,66€
Značka: Savo
Savo sprej proti plesniam s objemom 500 ml poskytuje vysoký účinok v boji proti vegetatívnym formám plesní, kvasiniek a rias. Má dezinfikačný a bieliaci účinok. S praktickým rozprašovačom je aplikácia jednoduchá a ničí mikroorganizmy aj na ťažko dostupných miestach. Vhodný na široké spektrum materiá..
3,19€
Bez DPH:2,66€
Značka: Savo
vhodný na dennú dezinfekciu vášho domovaodstaňuje alergény a až 99,9 % baktériívhodný aj na detské hračkyčistí a dezinfikuje detský nábytok, povrchy, ktoré sú v styku s potravinymi ako lopárikybez chemického zápachuAntibakteriálny sprej Savo dezinfekcia bez chlóru je vynikajúcim pomocníkom pre celú ..
3,10€
Bez DPH:2,58€
Značka: Savo
Účinne a šetrne odstraňuje mastnotu aj usadené nečistoty zo všetkých umývateľných plôch v kuchyni. Čistené povrchy zanecháva lesklé a príjemne vonia. Používajte na pracovné dosky, obkladačky, smaltované, sklenené, plastové a nerezové povrchy.Kuchyňa čistiaci sprej na mastnú špinu..
2,39€
Bez DPH:1,99€
Značka: Savo
Rýchlo a šetrne odstraňuje škvrny od vody, mydla a vodný kameň. Čisteným povrchom dodáva lesk a zanecháva príjemnú vôňu. Pena pomaly steká a zvyšuje účinnosť aj na zvislých plochách. Používajte na vane, umývadlá, obklady, vodovodné batérie a všetku sanitárnu techniku.Čistiaci sprej..
2,39€
Bez DPH:1,99€
Značka: Savo
Savo prípravok na riad v 100% recyklovanej fľaši ľahko a účinne odstraňuje aj tú najnáročnejšiu mastnotu a nečistoty. Koncentrované zloženie s obsahom citrónovej šťavy zanecháva vaše riadu čisté a so žiarivým leskom.Zloženie:5% alebo viac, ale menej ako 15% aniónové povrchovo aktívne látky; menej ak..
1,36€
Bez DPH:1,13€
Značka: Savo
Savo Originál je výborný pomocník na udržiavanie Vašej domácnosti a okolia čistého a bezpečného.Spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy, riasy a nižšie huby.Používa sa na dezinfekciu podláh, kuchynského a hygienického náradia, na dezinfekciu pitnej vody v studniach, a na dezinfekciu vody v bazénoch.Pr..
7,00€
Bez DPH:5,83€
Značka: Savo
Univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy a iné umývateľné povrchy (napr. Kachličky, laminát, plasty a pod.)S vôňou magnólie..
11,39€
Bez DPH:9,49€
Značka: Savo
SAVO Univerzálny dezinfekčný sprej, ktorý čistí, dezinfikuje a neutralizuje alergény.eliminuje baktérieodstraňuje 99,99% baktérií  neutralizuje 99,99% alergónov z roztočov, mačiek a peľu..
2,39€
Bez DPH:1,99€
Značka: Savo
Dezinfikuje bez chlóru likviduje 99,9 % baktérií, príjemná vôňa, odstraňuje alergény (spôsobené prachom, peľom, prítomnosťou domácich zvierat). Ideálny pre domácnosti s domácimi maznáčikmi, univerzálne použitie. Tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok v spreji bez chlóru je vhodný na umývateľné povr..
3,10€
Bez DPH:2,58€
Značka: Savo
Savo WC Citron gél, tekutý čistič - prípravok pre čistú toaletu s dezinfekčným účinkom. Odstráni baktérie a zbaví toaletu nepríjemných pachov. Tekutý WC čistič s objemom 750 ml v mimoriadnej kvalite s dezinfekčnými účinkami, spoľahlivo likviduje baktérie a vírusy. Prípravok je zahustený, jeho stekav..
1,99€
Bez DPH:1,66€
Značka: Savo
Savo WC Levanduľa účinne odstraňuje vodný kameň v toalete a vyčistí aj hlboko usadené nečistoty. Príjemná vôňa zanecháva vašu toaletu sviežu dlhú dobu...
1,99€
Bez DPH:1,66€
Zobrazené 1 až 12 z 14 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.