Menu
Váš košík

Savo

Značka: Savo
Tekutý dezinfekčný prípravok na dezinfekciu vody a povrchov. Spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy, riasy a huby. SAVO Original likviduje choroboplodné zárodky, baktérie a vírusy (vrátane HIV a HBV), riasy a nižšie huby, odstraňuje pachy. Vyniká mimoriadne vysokou čistotou, dlhou záručou lehotou a u..
1,99€
Bez DPH:1,66€
Značka: Savo
Savo sprej proti plesniam s objemom 500 ml poskytuje vysoký účinok v boji proti vegetatívnym formám plesní, kvasiniek a rias. Má dezinfikačný a bieliaci účinok. S praktickým rozprašovačom je aplikácia jednoduchá a ničí mikroorganizmy aj na ťažko dostupných miestach. Vhodný na široké spektrum materiá..
3,19€
Bez DPH:2,66€
Značka: Savo
vhodný na dennú dezinfekciu vášho domovaodstaňuje alergény a až 99,9 % baktériívhodný aj na detské hračkyčistí a dezinfikuje detský nábytok, povrchy, ktoré sú v styku s potravinymi ako lopárikybez chemického zápachuAntibakteriálny sprej Savo dezinfekcia bez chlóru je vynikajúcim pomocníkom pre celú ..
3,10€
Bez DPH:2,58€
Značka: Savo
Súprava prípravkov na reguláciu pH, dezinfekciu vody a jej údržbuSúprava obsahuje SAVO Chlóršok, SAVO pH-, Maxi tablety komplex 3 v 1Súčasťou sú tiež univerzálne meracie pH prúžkyChlóršok zvyšuje koncentráciu chlóruSAVO pH- znižuje hodnotu pHMaxi tablety komplex 3 v 1 eliminujú množenie mikroorganiz..
18,49€
Bez DPH:15,41€
Značka: Savo
Veľké chlórové kombinované tablety pre celosezónnu dezinfekciu a údržbu bazénovej vody. Prípravok zabraňuje množeniu mikroorganizmov v bazénovej vode. Vďaka pozvoľnému rozpúšťaniu tablety dochádza k postupnému uvoľňovaniu účinnej látky (chlóru) a voda je tak neustále mikrobiologicky kontrolovaná.VÝS..
8,99€
Bez DPH:7,49€
Značka: Savo
Účinne a šetrne odstraňuje mastnotu aj usadené nečistoty zo všetkých umývateľných plôch v kuchyni. Čistené povrchy zanecháva lesklé a príjemne vonia. Používajte na pracovné dosky, obkladačky, smaltované, sklenené, plastové a nerezové povrchy.Kuchyňa čistiaci sprej na mastnú špinu..
2,39€
Bez DPH:1,99€
Značka: Savo
Rýchlo a šetrne odstraňuje škvrny od vody, mydla a vodný kameň. Čisteným povrchom dodáva lesk a zanecháva príjemnú vôňu. Pena pomaly steká a zvyšuje účinnosť aj na zvislých plochách. Používajte na vane, umývadlá, obklady, vodovodné batérie a všetku sanitárnu techniku.Čistiaci sprej..
2,39€
Bez DPH:1,99€
Značka: Savo
Savo prípravok na riad v 100% recyklovanej fľaši ľahko a účinne odstraňuje aj tú najnáročnejšiu mastnotu a nečistoty. Koncentrované zloženie s obsahom citrónovej šťavy zanecháva vaše riadu čisté a so žiarivým leskom.Zloženie:5% alebo viac, ale menej ako 15% aniónové povrchovo aktívne látky; menej ak..
1,36€
Bez DPH:1,13€
Značka: Savo
Savo prípravok na umývanie riadu ľahko a účinne odstraňuje aj tú najodolnejšiu mastnotu a nečistoty. Koncentrované zloženie s obsahom citrónovej šťavy zanecháva Váš riad čistý a so žiarivým leskom...
1,36€
Bez DPH:1,13€
Savo na riad 1L Pomarančový Kvet
Obľúbené Vypredané
Značka: Savo
Kúpte si veľmi kvalitný prípravok na umývanie riadu. Jeho prednosťou sú silné odmasťovacie schopnosti. Produkt rýchlo odstráni mastnotu aj prípadné pachy. Tekutina má príjemnú pomarančovú vôňu. Mastnotu odstráni dokonale aj z plastového riadu. Prípravok obsahuje aj citrónovú šťavu, ktorá dodáva výro..
1,79€
Bez DPH:1,49€
Značka: Savo
Savo Originál je výborný pomocník na udržiavanie Vašej domácnosti a okolia čistého a bezpečného.Spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy, riasy a nižšie huby.Používa sa na dezinfekciu podláh, kuchynského a hygienického náradia, na dezinfekciu pitnej vody v studniach, a na dezinfekciu vody v bazénoch.Pr..
7,00€
Bez DPH:5,83€
Značka: Savo
Univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy a iné umývateľné povrchy (napr. Kachličky, laminát, plasty a pod.)S vôňou magnólie..
11,39€
Bez DPH:9,49€
Zobrazené 1 až 12 z 19 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.