Menu
Váš košík

Rexona

Značka: Rexona
Mimoriadne výkonný antiperspirant - dezodorant v spreji z radu Rexona DRY pre mužov. Perfektne chráni proti poteniu aj zápachu až na 48 hodín. Predstavuje vynikajúcu ochranu aj v najvypätejších momentoch. Vďaka patentovanej technológii Motionsense reaguje priamo na pohyb a preto vždy poskytne dlhotr..
2,29€
Bez DPH:1,91€
Značka: Rexona
Dámsky antiperspirant v spreji Rexona DEO Women Active Protection Original 150 ml s unikátnym zložením, ktoré zamedzuje tvorbe zápachu pri potení a tvorbe baktérii. S technológiou Motionsense, ktorá pri zvýšenej fyzickej aktivite zvyšuje účinnosť. Poskytuje ochranu proti poteniu až na 48 hodín. S ci..
1,70€
Bez DPH:1,42€
Značka: Rexona
Dámsky antiperspirant v spreji Rexona DEO Women Aloe Vera 150 ml s príjemnou jemnou vôňou s aloe vera. Poskytuje 48 hodinovú ochranu proti poteniu. Obsahuje inovatívnu MotionSense technológiu, ktorá postupne uvoľňuje sviežu vôňu, pri zvýšenej fyzickej aktivite. Chráni pred potením a zápachom, dodáva..
1,70€
Bez DPH:1,42€
Značka: Rexona
Dámsky antiperspirant v spreji Rexona DEO Women Blue Pop & Apple 150 ml s príjemnou vôňou modrého maku a jablka. Poskytuje 48 hodinovú ochranu proti poteniu. Obsahuje inovatívnu MotionSense technológiu, ktorá postupne uvoľňuje sviežu vôňu, pri zvýšenej fyzickej aktivite. Chráni pred potením a zá..
1,70€
Bez DPH:1,42€
Značka: Rexona
Dámsky antiperspirant v spreji Rexona DEO Women Happy Morning 150 ml s príjemnou a ľahkou vôňou červených ríbezlí, lesných malín a magnólie. S technológiou Motionsense, ktorá pri zvýšenej fyzickej aktivite zvyšuje účinnosť. Poskytuje ochranu proti poteniu až na 48 hodín. ..
1,70€
Bez DPH:1,42€
Značka: Rexona
Dámsky antiperspirant v spreji Rexona DEO Women Tropical 150 ml s príjemnou tropickou vôňou jazmínu a exotického ovocia. S technológiou Motionsense, ktorá pri zvýšenej fyzickej aktivite zvyšuje účinnosť. Poskytuje ochranu proti poteniu až na 48 hodín. ..
1,70€
Bez DPH:1,42€
Značka: Rexona
Dámsky antiperspirant v spreji Rexona DEO Women Aloe Vera 250 ml s príjemnou jemnou vôňou s aloe vera. Poskytuje 48 hodinovú ochranu proti poteniu. Obsahuje inovatívnu MotionSense technológiu, ktorá postupne uvoľňuje sviežu vôňu, pri zvýšenej fyzickej aktivite. Chráni pred potením a zápachom, dodáva..
2,29€
Bez DPH:1,91€
Značka: Rexona
Antiperspirant Rexona Invisible Aqua optimálne absorbuje pot a neutralizuje zápach. Dodá vám každý deň pocit sviežosti a čistoty.Vlastnosti:- účinne chráni proti poteniu- dodáva dlhodobý pocit komfortu a čistoty- nezanecháva škvrny na oblečení..
2,29€
Bez DPH:1,91€
Značka: Rexona
Dámsky antiperspirant v spreji Rexona DEO Women Sexy Bouquet 250 ml zaručuje pocit sucha a bojuje proti potu a zápachu, udržiava sviežosť po dobru 48 hodín. So ženskou kvetinovo-ovocnou vôňou s tónom bielych kvetov s jasmínom a ružami s podtónom vanilky. Bez alkoholu...
2,29€
Bez DPH:1,91€
Značka: Rexona
Dámsky antiperspirant v spreji Rexona DEO Women Tropical 250 ml s príjemnou tropickou vôňou jazmínu a exotického ovocia. S technológiou Motionsense, ktorá pri zvýšenej fyzickej aktivite zvyšuje účinnosť. Poskytuje ochranu proti poteniu až na 48 hodín. ..
2,29€
Bez DPH:1,91€
Značka: Rexona
Rexona Shower Clean antiperspirant 150ml • Osviežujúca mätová vôňa s pižmom. • Osviežujúca ochrana proti poteniu s technológiou Motionsense™ – čím viac si v pohybe, tým lepšie funguje. Ochrana pred potom a zápachom až 48 hodín. Čistá, svieža    vôňa pre celodenný pocit sucha a se..
1,70€
Bez DPH:1,42€
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.