Menu
Váš košík

Pronto

Pliz aerosol 250ml Multi Surface Limetka
Vypredané
Značka: Pronto
Odstraňuje prach, šmuhy a mastné škvrny. Čistí drevené povrchy s povrchovou úpravou, sklo, elektroniku a ďalšie.Aerosól proti prachu.Zloženie<5% neiónové povrchovo aktívne látky, 5-15% alifatické uhľovodíky, Parfumy, Linalool, Hexyl cinnamal, Limonene, Benzyl salicylate, 2-bromo-2-nitropropane-1,..
1,45€
Bez DPH:1,21€
Značka: Pronto
Pronto utierky proti prachu 5v1 sú špeciálne utierky na čistenie a ošetrovanie nábytku z dreva alebo s drevenou povrchovou úpravou. Účinne odstraňujú z nábytku prach, škvrny aj odtlačky, sú napustené vôňou Aloe Vera. Povrchy krásne ošetria a dodajú im prirodzenú ochranu a lesk.Návod na použitie: Vyb..
3,19€
Bez DPH:2,66€
Značka: Pronto
Dokonale odstraňuje prach, šmuhy a otlačky. Obsahuje antistatické zložky, ktoré zabraňujú opätovnému usadzovaniu prachu. Jemne čistí a odstraňuje prach z dreva a vytvára lesk bez šmúh. Nevhodný pre použitie na drevo bez povrchovej úpravy. Pre domáce i profesionálne použitie. Pred použitím dôkladne p..
2,99€
Bez DPH:2,49€
Značka: Pronto
Pronto MR Aloe Vera dokonale odstraňuje prach, šmuhy a otlačky. Obsahuje antistatické zložky, ktoré zabraňujú opätovnému usadzovaniu prachu. Jemne čistí a odstraňuje prach z dreva a vytvára lesk bez šmúh. Používať vo vetraných priestoroch...
3,58€
Bez DPH:2,98€
Značka: Pronto
PRONTO Multi-surface dokonale odstraňuje prach, šmuhy a otlačky. Obsahuje antistatické zložky, ktoré zabraňujú opätovnému usadzovaniu prachu. Jemne čistí a odstraňuje prach z dreva a vytvára lesk bez šmúh. Používať vo vetraných priestoroch...
3,04€
Bez DPH:2,53€
Značka: Pronto
Pronto mydlový čistič na plávajúce podlahy efektívne čistí laminátové, ale i drevené plávajúce podlahy.Vďaka jedinečnej receptúre obsahujúcej mydlo odstraňuje špinu, ale taktiež zanecháva podlahu prirodzene lesklú. Nezanecháva šmuhy a chráni ich povrch. Je vhodný na všetky druhy omývateľných plávajú..
3,99€
Bez DPH:3,32€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.