Menu
Váš košík

Oči

Oči
Značka: KillyS
Sada 5 ks aplikátorov na očné tiene od značky KillyS.Farba: čierna..
2,40€
Bez DPH:2,00€
Značka: INTERVION
Sada 2 ks dlhých aplikátorov od značky Intervion...
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: BeautyLOOK
Sada 4 ks aplikátorov na očné tiene od značky BeautyLOOK...
1,30€
Bez DPH:1,08€
Značka: Catrice
Catrice It's Easy Tattoo Liner, 1.1 ml, Očné linky pre ženy, Očné linky Catrice It's Easy Tattoo Liner podčiarknu a zvýraznia každé líčenie a zaistia vám zvodný pohľad. Vlastnosti: sýta a intenzívna farba vytvorí silnú aj slabú linku Zloženie: vegánsky produkt Použitie: Nakreslite jemným ťahom linku..
2,93€
Bez DPH:2,44€
Značka: Catrice
Obočie dokáže váš celkový vzhľad neuveriteľne pozdvihnúť. O mihalniciach to platí tiež. Musia však byť perfektne upravené. S tým vám najlepšie pomôže gélová maskara na mihalnice a obočie Catrice Lash Brow Designer s transparentným zložením. Ľahko vám upraví obočie a mihalnice, dodá im lesk, pevnosť ..
2,80€
Bez DPH:2,33€
Značka: Catrice
EYELIGHTRozjasnené oči: ceruzka sa nanáša na spodnú vodnú líniu pre viditeľné otvorenie očí. Pre žiarivý a bdelý vzhľad je absolútne nevyhnutná. Vďaka integrovanému strúhatku bude vždy pripravená na akciu. ..
1,99€
Bez DPH:1,66€
Značka: Catrice
Catrice Stylist, 1.7 ml, Očné linky pre ženy, Očné linky Catrice Stylist podčiarknu a zvýraznia každé líčenie a zaistia vám zvodný pohľad. Vlastnosti: ultra tenký aplikátor sýta a intenzívna farba vykreslí presnú líniu vytvorí atraktívny dramatický vzhľad Použitie: Nakreslite jemným ťahom linku na v..
2,59€
Bez DPH:2,16€
Značka: Catrice
Catrice Stylist, 1,7 ml, Očné linky pre ženy, Očné linky Catrice Stylist podčiarknu a zvýraznia každé líčenie a zaistia vám zvodný pohľad. Vlastnosti: sýta a intenzívna farba s odolnosťou proti oteru produkt je vodoodolný ultra tenký aplikátor Použitie: Nakreslite jemným ťahom linku na viečko. Necha..
2,93€
Bez DPH:2,44€
Značka: Catrice
Očné linky vám pomôžu vytvoriť elegantný chvostík pre dramatické zvýraznenie vášho pohľadu . Navyše vďaka inovatívnej odlupovacej textúre môžete očné linky jednoducho odstrániť len teplou vodou bez použitia odličovača . Dlhotrvajúca textúra je odolná proti rozmazávaniu a vydrží vám až 24 hodín .Beau..
2,93€
Bez DPH:2,44€
Značka: Catrice
Maskara Catrice Lashes to Kill dodá vašim riasam maximálnu dĺžku aj neskutočný objem.výrazne riasy zahustípredĺži dĺžku riaszaisťuje plný objem už v jednej vrstve..
3,55€
Bez DPH:2,96€
Značka: Catrice
Dokonalé mihalnice nikdy nevyjdú z módy, preto sa bude riasenka na predĺženie, natočenie a objem Catrice Allround vo vašej kozmetickej taštičke vynímať.Či už sa rozhodnete pre nežné denné líčenie, alebo chcete vytvoriť neprehliadnuteľné mačacie oči, riasenka Catrice Allround vám pomôže k dokonalému ..
2,64€
Bez DPH:2,20€
Značka: Catrice
Maskara Catrice Allround dodá vašim riasam maximálnu dĺžku aj neskutočný objem.má dlhotrvajúci efektjednotlivo oddelí každú riasunerozmazáva sapredĺži dĺžku riasvýrazne riasy zahustí..
2,93€
Bez DPH:2,44€
Zobrazené 1 až 12 z 40 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.