Menu
Váš košík

Telo

Telo
Značka: Adidas
Pánske vône Adidas sú nabité sviežosťou, energiou a nadšením. Ocení ich každý aktívny a moderný muž...
1,87€
Bez DPH:1,56€
Značka: Adidas
Adidas UEFA Champions League odráža nadšenie, vytrvalosť a silu. Je určený pre moderného, športovo založeného muža. Victory Edition z kolekcie UEFA Champions League je drevito-aromatická vôňa. Hlavu tvorí citrusy a lístky paradajky. V srdci ucítite zaujímavú kombináciu levanduľa, ružového korenia a ..
6,50€
Bez DPH:5,42€
Značka: AXE
Sprejový dezodorant You Clean Fresh Axe (150 ml) je kvalitný produkt pre starostlivosť o telo. Ak hľadáte tie najlepšie prípravky na osobnú hygienu, 100% originálne produkty značky Axe sú presne to, čo potrebujete...
2,49€
Bez DPH:2,07€
Značka: Dove
Prípravok Dove Men+Care Elements je nevyhnutným pomocníkom pre každý deň v boji proti poteniu.Vlastnosti:účinne chráni proti poteniuneutralizuje zápachposkytuje dlhotrvajúcu ochranuprípravok je špeciálne vyvinutý pre potreby mužskej pokožkyPoužitie:Pred použitím pretrepte. Aplikujte na čistú a suchú..
1,99€
Bez DPH:1,66€
Značka: Dove
Deodorant  dodáva telu príjemné osvieženie a povzbudí vás do ďalšieho náročného dňa. Vlastnosti:určený pre každodenné použitie,bez alkoholu,až 48 hodinová ochrana proti potu.Ako používať:Aplikujte priamo na pokožku zo vzdialenosti 15cm. Pred použitím pretrepať. Zabráňte styku s očami. Použ..
1,99€
Bez DPH:1,66€
Značka: Dove
Pánsky hydratačný krém na pleť Dove MEN Ultra Hydra 75 ml s ľahkou vyživujúcou receptúrou pre jemno a hydratovanú pokožku. Ľahko sa rozotiera a poskytuje kompletnú starostlivosť po celý deň. Vhodný pre všetky typy pleti, aj na mastnú pleť...
1,62€
Bez DPH:1,35€
Značka: Durex
Durex Extra Safe sú najbezpečnejším dielom z fabriky Durexu, v našej ponuke nájdete najnovší najmodernejší druh Extra Safe kondómov vyrobených Durexom exkluzívne len pre náš obchod. Potrebujete dokonalý pocit bezpečia? V bezpečnosti nepoznáte žiadne kompromisy? Tieto prezervatívy sú určené práve pre..
3,29€
Bez DPH:2,74€
Značka: Durex
 Easy-on tvar Vám umožní ísť rovno na vec. Sú vyrobené z prírodného kaučuku a lubrikované nespermicídnym lubrikantom obsahujúcim Zeus Odour Masker, ktorý účinne prekryje pach kaučuku.Vždy sa riaďte inštrukciami uvedenými v letáčiku, ktorý nájdete v krabičke s kondómami. Než kondóm použijete, sk..
3,09€
Bez DPH:2,57€
Značka: Durex
S lubrikantom Performa™ pre dlhodobejšie potešenie, Lubrikant Performa™ obsahuje 5 % benzokaínu, čím pomáha mužom oddialiť vyvrcholenie, Easy-On tvar pre jednoduchšie nasadenie zakončený rezervoárom pre komfort a dokonalú priľnavosť, Priehľadné prezervatívy z prírodného kaučukového latexu, Nominálna..
3,89€
Bez DPH:3,24€
Značka: Durex
Kondómy Feel Intimate sú ultratenké s extra lubrikantom pre väčšiu citlivosť a intenzívnejšie pocity. Jeden z najtenších kondómov, bol vytvorený tak, aby vám i vašej partnerke priniesol väčší zážitok a počas sexu vás zblížil...
3,89€
Bez DPH:3,24€
Značka: Durex
Durex kondómy Feel Thin Classic sa vďaka technológii Easy-On ľahko nasadzujú a lubrikačná zložka poskytuje väčší komfort počas intímnych chvíľ. Sú vyrobené z prírodného kaučuku a dermatologicky testované. Poskytujú intenzívny zážitok pri pohlavnom styku. Vo väčšom balení, 12 ks. Pre rozkoš a pohodli..
3,89€
Bez DPH:3,24€
Značka: Durex
Veľmi jemné, extra lubrikované kondómy.Vlastnosti:veľmi jemné,extra lubrikované,s ultra tenkou stenou pre prirodzené a senzitívne milovanie a väčší prežitok,anatomicky tvarované,jednoduchšie nasadenie,omnoho lepší zážitok,dermatologicky testované.Ako používaťPred použitím sa riaďte písomnú informáci..
3,89€
Bez DPH:3,24€
Zobrazené 1 až 12 z 47 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.