Menu
Váš košík

Perwoll

Značka: Perwoll
Prací gél Perwoll Care Repair Gold s objemom 900 ml s 15 pracími dávkami sa stará počas pracieho cyklu o hĺbkové ošetrenie bielizne. Obmedzuje strapkanie, žmolkovanie o viac ako 80%. Po pár praniach je bielizeň viditeľne krajšia. Vhodný pri starostlivosti o bavlnenú bielizeň...
2,76€
Bez DPH:2,30€
Značka: Perwoll
Perwoll gél na pranie Sport je určený predovšetkým pre milovníkov športov a ľudí, ktorú žijú aktívnym spôsobom života. Špeciálne vyvinuté zloženie sa stará o dlhotrvajúci a nestarnúci vzhľad športového oblečenia. Stará sa o sviežu vôňu bielizne, ktorá sa uvoľňuje počas každého pohybu. Perwoll prací ..
2,76€
Bez DPH:2,30€
Značka: Perwoll
PERWOLL Renew Black & Fiber, prací gél na tmavé prádlo 15 praní Vráťte svojej bielizni jej temnú čiernu farbu a dajte staršiemu oblečeniu novú šancu. Prečo sa zbavovať blúzky, ktorú ste mala tak rada, keď jej ľahko môžete vrátiť život s pracím gélom Perwoll Black Renew Advanced Effect, ktorý sa ..
2,76€
Bez DPH:2,30€
Značka: Perwoll
PERWOLL Renew Color & Fiber, prací gél na farebnú bielizeň Vráťte svojej bielizni svieže farby a dajte staršiemu oblečeniu novú šancu. Prečo sa zbavovať blúzky, ktorú ste mala tak rada, keď jej ľahko môžete vrátiť život s pracím gélom Perwoll Color Renew Advanced Effect, ktorý sa účinne stará o ..
2,76€
Bez DPH:2,30€
Značka: Perwoll
Popis produktu Perwoll Renew & Repair White & FiberVyťahujte z práčky vždy len dokonale čistú bielizeň bez škvŕn. Presne to vám splní prací gél Perwoll Renew & Repair White & Fiber. Sviežosť, vôňa a čistota vás bude sprevádzať od vytiahnutia z práčky až po obliekanie vašich obľúbenýc..
2,76€
Bez DPH:2,30€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.