Menu
Váš košík

Persil

Značka: Persil
Objavte o 40 % viac koncentrovanejšie zloženie značky Persil 360° Complete Clean s extra dotykom levandule pro žiarivé farby. Jeho nové zloženie prináša viac sily na jednu kvapku prostriedku a vylepšený výsledok čistenia, pričom je ešte šetrnejší voči životnému prostrediu. S nemeckou technológiou.Pr..
10,99€
Bez DPH:9,16€
Značka: Persil
Použitie: farebná bielizeňPočet pracích dávok: 50Objem: 2,5 lPreniká hlboko do vlákien pre odstránenie aj tých najodolnejších škvŕn.Vďaka inovatívnej receptúre poskytuje jedinečnú žiarivú farebnosť vašej bielizne, zabraňuje šednutiu a blednutiu vašej bielizne aj po niekoľkých praniach.S príjemnou dl..
10,99€
Bez DPH:9,16€
Značka: Persil
Prací gél univerzálny, na farebnú bielizeň a na bielu bielizeň, vlastnosti: odstránenie škvŕn pri praní a na bežné pranie, počet praní: 50, objem: 2.5 l - 0,18 €/pranie..
10,99€
Bez DPH:9,16€
Značka: Persil
Vyťahujte z práčky vždy len dokonale čistú bielizeň bez škvŕn. Presne to vám splní prací gél Persil Universal . Sviežosť, vôňa a čistota vás bude sprevádzať od vytiahnutia z práčky až po obliekanie vašich obľúbených kúskov oblečenia.Vlastnosti:- preniká hlboko do vlákien a odstraňuje aj tie najodoln..
10,99€
Bez DPH:9,16€
Značka: Persil
Prací prášok s výbornými pracími a čistiacimi vlastnosťami, ktorý bol vytvorený pre maximálnu čistotu vašej bielizne. Výborne sa rozpúšťa a na tkaninách preto nezanecháva nežiaduce stopy. Dokonalá čistota pri každom praní, ktorú je možné vidieť, cítiť a privoňať si k nej. Hmotnosť 4000 g/50 praní...
10,00€
Bez DPH:8,33€
Značka: Persil
Prací prášok Persil Color Levanduľa 2,925 kg na 45 pracích dávok s vôňou levandule, s technológiou Deep Clean, ktorá zabezpečí dlhotrvajúcu sviežosť a preniká hlboko do vlákien. Vhodný pre farebné i biele prádlo, bojuje proti odolným škvrnám. Nepoužívať na vlnu a hodváb. ..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Značka: Persil
Persil prášok Sensitive 2,925 kg 45 praní Využite jedinečný pokrok vo vývoji pracieho prášku Persil Sensitive. Persil Sensitive bol špeciálne vyvinutý pre ľudí s citlivou pokožkou, dermatologicky testovaný a certifikovaný nezávislým inštitútom ECARF. Neobsahuje žiadne farbivá a jeho parfum bol vyvin..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.