Menu
Váš košík

Old Spice

Značka: Old Spice
Muži sú v starostlivosti o seba stále náročnejšie a chcú zostať svieži po celý deň, či sú v kancelárii alebo cvičia vo fitness klube. Nielen svaly a múdra hlava ale zaručí obdivné pohľady žien. Začnite deň s tou pravou vôňou, ktorá vás už neopustí a zaručene vás udrží v pohode...
3,84€
Bez DPH:3,20€
Značka: Old Spice
Deospray Old Spice Captain vám zaistí príjemnú sviežu vôňu, či už pracujete doma, cvičíte vo fitness centre alebo neodoláte výzvam a zapojíte sa do nich. Nádherná vôňa posilní sebadôveru muža a pritiahne očakávanú pozornosť žien. Ohromí vás svojou klasickou vôňou. Každého zaručene udrží v pohode a s..
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: Old Spice
Sprchovací gél Old Spice Wolfthorn urobí z nevyhnutnej každodennej hygieny jedinečný osviežujúci zážitok.Vlastnosti:šetrne umýva pokožku celého telapo použití dodá pocit sviežosti a energiezvláčňuje a hydratuje..
2,40€
Bez DPH:2,00€
Značka: Old Spice
Darčeková sada je ideálnym prekvapením pre každého muža. Sada obsahuje šampón Head & Shoulders Men Ultra Old Spice a dezodorant Old Spice Whitewater...
6,29€
Bez DPH:5,24€
Značka: Old Spice
Deospray Old Spice Hawkridge vám zaistí príjemnú sviežu vôňu, či už pracujete doma, cvičíte vo fitness centre alebo neodoláte výzvam a zapojíte sa do nich. Nádherná vôňa posilní sebadôveru muža a pritiahne očakávanú pozornosť žien. Ohromí vás svojou klasickou vôňou. Každého zaručene udrží v pohode a..
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: Old Spice
Deospray Old Spice Original vám zaistí príjemnú sviežu vôňu, či už pracujete doma, cvičíte vo fitness centre alebo neodoláte výzvam a zapojíte sa do nich. Nádherná vôňa posilní sebadôveru muža a pritiahne očakávanú pozornosť žien. Ohromí vás svojou klasickou vôňou. Každého zaručene udrží v pohode a ..
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: Old Spice
Parfumovaný deostick Old Spice Original skvelo doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Tuhý dezodorant účinne zabraňuje nepríjemnému poteniu, ošetruje citlivú pokožku podpazušia a zanecháva ju voňavú dlhé hodiny.Hovorí sa, že voda je najsilnejším prvkom na svete.Technicky vzaté to nie je pravda, pretože vo..
2,52€
Bez DPH:2,10€
Značka: Old Spice
Sprchový gél Old Spice je osviežujúca vôňa pre mužov alebo pre nočné stvorenia, ktoré sa neboja svojej mužnosti (a sprchových gélov).Kto mohol tušiť, že divoká vôňa Wolfthorn môže pomôcť zdolať nie veľmi svieže a spoločensky pochybné telesné pachy? Možno o tom vedel Aristoteles alebo hovoriace sovy,..
2,40€
Bez DPH:2,00€
Značka: Old Spice
Urobte radosť kozmetickým setom Old Spice Captain, ktorý je plný pánskej kozmetiky ošetrujúcej telo. Poteší každého moderného muža, ktorý dbá o svoj zovňajšok.Obsah sady:tuhý dezodorant 50 mlvoda po holení 100 mlPoužitie:Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu...
7,90€
Bez DPH:6,58€
Značka: Old Spice
Chcete deodorant v spreji, ktorý presne vie, ako bojovať s telesným zápachom? Chcete voňať osobitou mužskou vôňou, ktorá povzbudzuje a osviežuje? Potom vyberte mužský deodorant Old Spice WhiteWater, ktorý prináša čistú vôňu sviežosti. Jednoducho sa nanáša a ešte ľahšie zasychá. Stačí jedno streknuti..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Značka: Old Spice
Parfumovaný deostick Old Spice Whitewater skvelo doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Tuhý dezodorant účinne zabraňuje nepríjemnému poteniu, ošetruje citlivú pokožku podpazušia a zanecháva ju voňavú dlhé hodiny.Hovorí sa, že voda je najsilnejším prvkom na svete.Technicky vzaté to nie je pravda, pretože ..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.