Menu
Váš košík

Nature Box

Značka: Nature Box
Nature Box kondicionér apricot oil 385ml  Hľadáte prírodný kondicionér na vlasy, ktorý neobsahuje silikóny, sulfáty, parabény ani umelé farbivá? Kondicionér NATURE BOX Apricot Oil bude zaiste tou pravou voľbou! Obsahuje prírodné látky a je vhodný aj pre vegánov. Marhuľový rad vás príjemne ..
2,35€
Bez DPH:1,96€
Značka: Nature Box
Hľadáte prírodný kondicionér na vlasy, ktorý neobsahuje silikóny, sulfáty, parabény ani umelé farbivá? Kondicionér NATURE BOX Coconut Oil bude zaiste tou pravou voľbou! Obsahuje prírodné látky a je vhodný aj pre vegánov. Kokosový rad vás príjemne prekvapí svojou sviežou vôňou po kokosu, ktorú dopĺňa..
2,35€
Bez DPH:1,96€
Značka: Nature Box
Pre zachovanie farby! Nature Box kondicionér so 100% za studena lisovaným olejom z granátového jablka, známym pre obsah vzácnych vitamínov a antioxidantov. Pre dlhotrvajúce a žiarivé farby vlasov, až po dobu 12 týždňov*. *v kombinácii so šampónom Nature Box granátové jablko. ..
2,35€
Bez DPH:1,96€
Značka: Nature Box
Doprajte si príjemné osvieženie a svojej pokožke intenzívnu hydratáciu so sprchovacím gélom Nature Box Coconut. Prírodné látky navyše dodajú vašej pokožke potrebné vitamíny a antioxidanty a zároveň ju ošetrujú a zaisťujú komfort, ktorý si zaslúžite.Vlastnosti:zbavuje pokožku nečistôt a jemne ju umýv..
2,95€
Bez DPH:2,46€
Značka: Nature Box
Hľadáte telový krém na prírodnej báze, ktorý neobsahuje parabény, silikóny ani umelé farbivá? Telový krém NATURE BOX Almond Oil bude zaiste tou pravou voľbou! Obsahuje prírodné látky a je vhodný aj pre vegánov. Mandľový rad vás príjemne prekvapí svojou sviežou vôňou po mandliach, ktorú dopĺňa bergam..
4,29€
Bez DPH:3,58€
Značka: Nature Box
Telové mlieko Nature Box Coconut Oil 385 ml so 100% za studena lisovaným kokosovým olejom intenzívne vyživuje pokožku. S obsahom vitamínov a antioxidantov zjemňuje a hydratuje pokožku. Bez silikónov a parabénov, dermatologicky testované. Vhodné pre vegánov...
4,29€
Bez DPH:3,58€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.