Menu
Váš košík

JAR

Značka: JAR
Jar so sviežou citrónovou vôňou, ktorá prebudí vaše zmysly pri umývaní riadu. Odstraňuje z riadov mastnotu a necháva ho žiarivo lesklý. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade ich zasiahnutia, oči vypláchnite veľkým množstvom vody. Ak podráždenie oči pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Uchovávajte mi..
1,90€
Bez DPH:1,58€
Značka: JAR
Dokonalá čistiaca sila v každej tablete do umývačky Jar All In One.Už nikdy špinavé riady – vďaka tabletám JAR All In One do umývačkyTablety JAR All In One do umývačky sú vašim spoľahlivým bojovníkom proti pripáleným panviciam a zaschnutým zvyškom jedla. Bez akýchkoľvek problémov si poradia s akouko..
17,80€
Bez DPH:14,83€
Značka: JAR
Jar tablety platinum plus all in one 58ks 1balenieKapsuly do umývačky riadu Jar Platinum Plus All in One Lemon účinne bojujú s odolnými zvyškami jedla a mastnotou na vašom riade. Po vybratí z umývačky bude váš riad čistý a lesklý ako nový. Kapsuly Jar Platinum Plus majú navyše funkciu, ktorá pomáha ..
14,99€
Bez DPH:12,49€
Značka: JAR
Kapsule do umývačky riaduKomplexné riešenie pre každodenné umývanie riaduKapsule Fairy sa ľahko rozpúšťa a účinne čistíme aj najodolnejšie škvrnyOslňujúca vzhľad riadu a doplnkov z nerezovej oceleKapsule Fairy zvyšujú pôsobnosť oplachovanie a soliPomáhajú odstrániť skrytý tuk z umývačkyBalenie obsah..
14,99€
Bez DPH:12,49€
Značka: JAR
70 ks umývacích kapsúl Fairy All-In-One Platinum Regular do umývačky riadu sú ľahko rozpustné a nezanechávajú zvyšky. Vhodné pre plechy, pekáče či zapekacie misy. Perfektne čistia filter a zanechávajú umývačku riadu čistú, odmasťujú a odstraňujú zaschnuté zvyšky.Účinné aj pri nižšej teplote umývania..
13,60€
Bez DPH:11,33€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.