Menu
Váš košík

Gliss Kur

Značka: Gliss Kur
Máte krehké vlasy náchylné k poškodeniu? Použite obohacujúci kondicionér Gliss Kur Bio-Tech Restore. Máte krehké vlasy náchylné k poškodeniu? Ochrana krehkých vlasov pred budúcim poškodením vyžaduje špeciálny režim starostlivosti. Gliss Kur obohacujúci kondicionér BIO-TECH RESTORE pre hebkosť a lesk..
1,92€ 2,21€
Bez DPH:1,60€
Značka: Gliss Kur
GLISS Oil Nutritive balzam na rozštiepené vlasy 200ml Balzam na vlasy Oil Nutritive je určený na dlhé vlasy, ktoré sú náchylné na štepenie a lámanie. Obsahuje kombináciu marulového oleja a kysleliny olejovej, ktorá dokonale regeneruje a vyživuje vaše vlasy. Obsahuje tiež vegánsku receptúru, ktorá má..
1,92€ 2,21€
Bez DPH:1,60€
Značka: Gliss Kur
Regeneračný šampón Bio-Tech Restore je určený pre krehké vlasy náchylné na poškodenie. Šampón s komplexom z rastlinných kmeňových buniek a ružovou vodou stimuluje vlasové folikuly. Vlasy posilňuje až o 90% a viditeľne zlepšuje ich kvalitu. Gliss Kur obohacujúce šampón Bio-Tech Restore neobsahuje sil..
3,49€
Bez DPH:2,91€
Značka: Gliss Kur
GLISS KUR Fiber Therapy šampón na namáhavé vlasy 400ml Šampón na vlasy Fiber Therapy je určený pre namáhané farbené a často stylingované vlasy. Obsahuje technológiu Omega plex, vďaka ktorej preniká hlboko do štruktúry vlasov a regeneruje zničené a oslabené vlasové vlákna a chráni ich proti rozštiepe..
3,49€
Bez DPH:2,91€
Značka: Gliss Kur
Regeneračný šampón Oil Nutritive je určený pre všetky druhy dlhých vlasov so sklonom k štiepeniu. Receptúra ​​s prvotriednymi skrášľujúcimi olejmi vlasy vyživuje a poskytuje im intenzívnu starostlivosť a zdravo vyzerajúce lesk.Aktívne látky:receptúra ​​s keratín sérom - regeneruje už vzniknuté poško..
3,00€ 3,49€
Bez DPH:2,50€
Značka: Gliss Kur
Zázračná starostlivosť o rozštiepené končeky vlasov! Schwarzkopf Gliss prichádza s novinkou v podobe rady Split Ends Miracle! Inovatívne zloženie s iónovým komplexom a olejom z jadierok hrozna regeneruje poškodené vlasové vlákno a zaceľuje rozštiepené končeky. Šampón na rozštiepené končeky vlasov Re..
3,00€ 3,49€
Bez DPH:2,50€
Značka: Gliss Kur
Gliss Kur Supreme Length šampón na vlasy pôsobí priamo na bunkovú štruktúru vlasov, ktorú posilňuje a regeneruje pomocou lipidov Micro-Repair. Zohľadňuje potreby dlhých vlasov, ich náchylnosť k poškodeniu a mastným korienkom. Vlasy zanecháva jemné a prevoňané výťažkom z pivoniek.Použitie:dlhé vlasym..
3,49€
Bez DPH:2,91€
Značka: Gliss Kur
Šampón na vlasy Glisskur Total Repair je určený pre suché a poškodené vlasy. Je obohatený o tekutý keratín, ktorý preniká až do hĺbky vlasovej štruktúry a regeneruje ich. Vlasom poskytuje potrebnú výživu a lesk. Chráni vlasy pred opätovným poškodením. Šampón aplikujte na mokré vlasy, vytvorte bohatú..
3,00€ 3,49€
Bez DPH:2,50€
Značka: Gliss Kur
Farbíte si vlasy? Potom je práve pre vás určený regeneračný šampón na ochranu farby! Farba vašich vlasov bude chránená hneď trojitým spôsobom, a to efektom proti vyblednutiu, UVA/UVB ochranou a technológiou, ktorá zabezpečí žiarivý lesk. Vaše vlasy si zachovajú 90% intenzitu farby až počas 36 umytí...
3,00€ 3,49€
Bez DPH:2,50€
Značka: Gliss Kur
Regeneračný šampón Ultimate Repair je určený na ochranu a dôkladné regeneráciu veľmi poškodených a suchých vlasov. Šampón vďaka svojmu zloženiu regeneruje už vzniknuté poškodenia a predchádza budúcemu poškodeniu. Po jeho použití budú vaše vlasy spoľahlivého, plné sily a lesku.Vlastnosti:pre suché a ..
3,00€ 3,49€
Bez DPH:2,50€
Značka: Gliss Kur
zázračný balzam na rozštiepené končeky vlasov Gliss Hair Repair Split Ends Miraclezjednocuje rozštiepené končeky, dlhodobo posilňuje a obnovuje vlasyreceptúra s iontovým komplexom a olejem zo semien hroznového vínavýsledok: uhladené vlasy, posilnené a hebké vlasy na dotyks dlhotrvajúcou podmanivou v..
2,21€
Bez DPH:1,84€
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.