Menu
Váš košík

Glade

Značka: Glade
Prevoňajte vašu kúpeľňu či toaletu vďaka jedinečnému osviežovaču vzduchu od legendárnej značky Glade by Brise. Nechajte sa rozptýliť od každodenných starostí vďaka unikátnej kombinácii vôní vodných kvetov a ovocia. Preniknite kúzlu relaxačnej atmosféry aj u vás doma...
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: Glade
Zháňate príjemný osviežovač vzduchu, ktorý pohltí nepríjemné pachy a zanechá príjemnú vôňu? Vyskúšajte osviežovač vzduchu GLADE Aerosol. Tento osviežovač sa vyrába v rôznych vôňach, tak vás nikdy neomrzí jedna vôňa a môžete ju striedať podľa nálady alebo napríklad ročných období. Osviežovač vzduchu ..
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: Glade
Hľadáte spoľahlivý osviežovač vzduchu, ktorý pohltí nepríjemné pachy a zanechá príjemnú vôňu? Vyskúšajte manuálny osviežovač vzduchu GLADE Aerosol. Vyrába sa v rôznych vôňach, vďaka čomu ich môžete striedať podľa vašej nálady či ročných období. GLADE Aerosol Oud Desire obsahuje extrakty z éterických..
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: Glade
Glade® by Brise® aerosól santalové drevo & jazmín z Bali - osviežovač vzduchu. Preneste sa do exotického Bali s kombináciou zamatovej vône santalového dreva a jazmínu.Osviežovač vzduchu.Návod na použitie: Pred použitím pretrepte. Držte nádobku vo zvislej polohe smerom od tela a nástrikom do stre..
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: Glade
Vonná sviečka v skle Glade Frosted Candy Cane prinesie do vášho domova príjemnú atmosféru po celé týždne! Osviežuje vzduch a rozvonia váš domov v limitovanej edícii s vôňou osviežujúcej mäty, jemnej vanilky a sladkého orieškového karamelu.Zažite jedinečný pôžitok z moderného luxusu a doprajte si oza..
5,59€
Bez DPH:4,66€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.