Menu
Váš košík

Duck

Značka: Duck
WC gél  DUCK Fresh Discs Active Eucalyptus 36 ml perfektne čistí toaletu a spoľahlivo ju chráni pred vodným kameňom pri každom spláchnutí. Na vnútornú stenu misy naneste gélový disk, ktorý bude pracovať pre vás. WC gel DUCK Fresh 36 ml prevonia celú miestnosť s príjemnou vôňou eukalyptu. Náplň ..
2,89€
Bez DPH:2,41€
Značka: Duck
Gélové disky do WC udržiavajú toaletu sviežu a čistú. Pomocou aplikátora sa jednoducho prilepia na vnútornú stenu toalety. Jeden disk vydrží až 100 spláchnutí. Zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Dlhodobo osviežuje. Hygienická aplikácia. Čistí s každým spláchnutím. Objem 36 ml. Väčšie balenie 10 k..
2,89€
Bez DPH:2,41€
Značka: Duck
WC gél DUCK Fresh Discs Floral Fantasy dokonale vyčistí vašu toaletu a spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom pri každom spláchnutí. Stačí len aplikovať na vnútornú stenu misy a gélový disk bude pracovať za vás. WC gél DUCK Fresh prevonia celú miestnosť príjemnou kvetinovou vôňou. Hygienický apli..
3,99€
Bez DPH:3,33€
Značka: Duck
WC gél DUCK Fresh Discs Fruitopia dokonale vyčistí vašu toaletu a spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom pri každom spláchnutí. Stačí len aplikovať na vnútornú stenu misy a gélový disk bude pracovať za vás. WC gél DUCK Fresh prevonia celú miestnosť príjemnou ovocnou vôňou. Hygienický aplikátor zo..
3,99€
Bez DPH:3,33€
Značka: Duck
Doprajte si hygienicky čisté WC. Duck Fresh Discs je gelový čistič WC, ktorý účinne odstraňuje vodný kameň, čistí s každým spláchnutím, zanecháva sviežu vôňu až po dobu 8 týždňov (pri 1 dávke) a hygienicky sa používa.Použitie: viď obrázkový návod na obale. Duck Fresh Discs umožňuje ľahko udržať toal..
3,99€
Bez DPH:3,33€
Značka: Duck
Tekutý WC čistič Duck Bleach Citrus s objemom 750 ml s citrusovou vôňou, pre hygienicky čistú a sviežu toaletu, kombinuje výhody bieliaceho a čistiaceho účinku peny. Bielidlo dezinfikuje a rozjasňuje, pena odstráni nečistoty a usadeniny. Ničí až 99,9% mikroorganizmov, odstraňuje nečistoty a usadenin..
1,60€
Bez DPH:1,33€
Značka: Duck
Tekutý WC čistič Duck Bleach Extra Power Pine s objemom 750 ml so sviežou vôňou borovice, pre hygienicky čistú a sviežu toaletu, kombinuje výhody bieliaceho a čistiaceho účinku peny. Bielidlo dezinfikuje a rozjasňuje, pena odstráni nečistoty a usadeniny. Ničí až 99,9% mikroorganizmov, odstraňuje neč..
1,60€
Bez DPH:1,33€
Značka: Duck
Tekutý WC čistič Duck Mint Deep Action s objemom 750 ml s mätovou vôňou, pre hygienicky čistú a sviežu toaletu. Zanecháva dlhotrvajúcu vôňu. Odstraňuje vodný kameň, účinný na odolné škvrny, znižuje potrebu čistiť WC kefou, čistí nad i pod vodnou hladinou a eliminuje zápachy. Zničí až 99,9% baktérií...
1,60€
Bez DPH:1,33€
Značka: Duck
Duck WC Power 4v1 Odstraňovač vodného kameňa 750 ml Obsahuje nové zloženie, ktoré zaručí 100 % odstránenie vodného kameňa. Upozornenie: Zmení farbu, keď účinkuje!..
1,60€
Bez DPH:1,33€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.