Menu
Váš košík

WC čističe

WC čističe
Značka: Bref
Hľadáte ľahší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežus každým spláchnutím? Vďaka jedinečnej formule so 4 funkciami, Bref Power Aktiv zabraňujeusadzovaniu vodného kameňa, vytvára čistiacu penu, poskytuje ochranu protinečistotám a sviežosť od prvého do posledného spláchnutia. Stačí umiestniť vý..
1,10€
Bez DPH:0,92€
Značka: Bref
Bref power active guličky s levanduľovou vôňou poskytuje vašej toalete dokonalú čistotu, sviežosť a ochranu pred vodným kameňom. Čistič zaveste pod okraj WC misy. Zabráňte kontaktu s očami a pokožkou. V prípade zasiahnutia, oči poriadne vypláchnite dostatočným množstvom vody. Ak podráždenie aj naďal..
1,10€
Bez DPH:0,92€
Značka: Bref
Atraktívna novinka v podobe štyroch guličiek v sebe ukrýva receptúru so 4 funkciami: hygienická čistota, čistiaca pena, ochrana pred vodným kameňom a dlhotrvajúcu sviežosť.Vďaka tejto kombinácii spĺňa nový Bref power Aktiv všetky kritériá pre ideálnu závesný WC blok. Košíček s guličkami je dostatočn..
1,10€
Bez DPH:0,92€
Značka: Bref
WC blok Bref Power Aktiv Pine predstavuje inovatívny spôsob údržby vašej toalety. WC blok je vybavený štyrmi guličkami, pričom každá z nich má špecifické zloženie pre dokonalý výsledok...
1,10€
Bez DPH:0,92€
Značka: Bref
Tuhý WC blok Bref Power Activ Lemon 3x50 g so sviežou citrónovou vôňou, vo forme 4 guľôčok s receptúrou so 4 funkciami - dokonalá čistota, čistiaca pena, ochrana proti vodnému kameňu a sviežosť. S atypickým tvarom sa hodí pre všetky toalety...
2,90€
Bez DPH:2,42€
Značka: Bref
Tuhý Wc blok Bref Power aktiv pre hygienickú čistotu a sviežosť vašej toalety. Power aktiv s efektom osviežovača vzduchu. 4 Funkcie: Čistiaca pena, účinok proti vodnému kameňu, ochrana pred nečistotami, extra sviežosť. Vôňa: Lavender. Hmotnosť: 3x50g..
2,90€
Bez DPH:2,42€
Značka: Bref
Tuhý Wc blok Bref Power aktiv pre hygienickú čistotu a sviežosť vašej toalety. Power aktiv s efektom osviežovača vzduchu. 4 Funkcie: Čistiaca pena, účinok proti vodnému kameňu, ochrana pred nečistotami, extra sviežosť. Vôňa: Ocean. Hmotnosť: 3x50g..
2,90€
Bez DPH:2,42€
Značka: Bref
Atraktívne novinka v podobe štyroch guličiek v sebe ukrýva receptúru so 4 funkciami: hygienická čistota, čistiaca pena, ochrana pred vodným kameňom a dlhotrvajúcu sviežosť.Vďaka tejto kombinácii spĺňa nový Bref power Aktiv všetky kritériá pre ideálnu závesný WC blok. Košíček s guličkami je dostatočn..
2,90€
Bez DPH:2,42€
Značka: Bref
BREF Power Activ je prvý WC blok so štyrmi aktivnými guličkami, ktoré v sebe spojujú príťažlivý design s vynikajúcimi vlastnostmi pre docielenie hygienicky čistej a sviežejšej toalety.Prečo používať BREF Power Activ?Vďka 4 funkciám, zahrňujúcim čistiacu penu, ochranu proti vodnému kameňu, ochranu pr..
3,30€
Bez DPH:2,75€
Značka: Bref
Bref Blue Aktiv je jedinečnou novinkou, ktorá spĺňa 4 funkcie:- WC dodá dokonalú čistotu vďaka účinným látkam obsiahnutým v modrej vode,- dokonale ochraňuje pred vodným kameňom,- nádherne osvieži vzduch,- WC zanecháva hygienicky čisté..
3,30€
Bez DPH:2,75€
Bref gule 3x50g COLOR ACTIV Fresh Flower
Obľúbené
Značka: Bref
Tuhý WC blok Bref Color Activ Fresh Flower 3 x 50 g je vybavený 4 guľôčkami s vôňou jarných kvetín, ktoré zabezpečia dokonalú čistotu medzi spláchnutiami vďaka účinným látkam obsiahnutým v modrej vode, ktorá je aktívna i medzi spláchnutiami. Je účinný voči vodnému kameňu, zabezpečí dokonalú hygienu ..
3,30€
Bez DPH:2,75€
Bref gule 3x50g COLOR ACTIV Ocean Tyrkys
Obľúbené
Značka: Bref
Tuhý WC blok Bref Color Aktiv Ocean 3 x 50 g je vybavený 4 guľôčkami, ktoré zabezpečia dokonalú čistotu medzi spláchnutiami vďaka účinným látkam obsiahnutým v modrej/tyrkysovej vode, ktorá je aktívna i medzi spláchnutiami. Je účinný voči vodnému kameňu, zabezpečí dokonalú hygienu a čistotu a sviežos..
3,30€
Bez DPH:2,75€
Zobrazené 1 až 12 z 31 (3 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.