Menu
Váš košík

Repelenty a postreky

Repelenty a postreky
Značka: Biolit
Biolit sprej proti lezúcemu hmyzu Balenie obsahuje 1× sprej po 400 ml.Insekticíd vďaka účinnému zloženiu pôsobí okamžite počas niekoľkých sekúnd a poskytuje dlhodobú ochranu až 4 týždne.Zahubí dospelé šváby a ich vajíčka.Pôsobí aj na lezúci hmyz ako sú napr. rus domáci, mravce, pavúky, rybenky,..
4,30€
Bez DPH:3,58€
Značka: Biolit
Biolit 400ml sprej proti lietajúcemu hmyzu (muchám a komárom) vďaka svojmu inovovanému zloženiu a obsahu účinných látok naprašovaných v podobe vysoko účinných mikročastíc účinne a rýchlo ničí lietajúci hmyz, predovšetkým muchy a komáre. Tento sprej je BEZ ZÁPACHU.Používajte biocídny prípravok bezpeč..
4,30€
Bez DPH:3,58€
Značka: Biolit
Biolit elektrický odparovač so suchou náplňou vyhubí a odpudí komáre a iný nepríjemný lietajúci hmyz. Ochráni váš pokojný spánok pred nepríjemným hmyzom najmenej po dobu 11 nocí. Elektrický odparovač sa používa predovšetkým v spálňach a iných obytných miestnostiach. Spoľahlivo vás ochráni pred nálet..
5,25€
Bez DPH:4,37€
Značka: Diffusil
Vysoko účinný prípravok proti komárom pôsobí okamžite po aplikácii a ochráni až po dobu 6 hodín alebo do umytia. Prípravok je vhodný pre deti od 2 rokov. Účinná látka: DEET 15%.Spôsob použitiaPred použitím pretrepať! Nanáša sa priamo na miesta, ktoré majú byť chránené pred hmyzom (zo vzdialenos..
1,99€
Bez DPH:1,66€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.