Menu
Váš košík

Mydlá

Mydlá
Antibakteriálne Mydlo na ruky 5L Bandaska
Obľúbené -18 %
Antibakteriálne tekuté mydlo má viac ako 99% účinnosť proti mikróbom pri hygienickom postupe umývania rúk podľa PN-EN 1499: 2013-07 . Obsah balenia 5 litrov. Antibakteriálne mydlo účinne ničí 99% vírusov a baktérií.Antibakteriálne mydlo je účinné v boji proti mikroorganizmom a zároveň je priateľské ..
5,00€ 6,10€
Bez DPH:4,17€
Značka: Dettol
Antibakteriálne náplň do dávkovača mydla. Balenie náplne do bezdotykového dávkovača mydla Dettol s vôňou povzbudzujúceho grepfruitu je ideálnym riešením pre zaistenie maximálnej hygieny u vás doma...
3,19€
Bez DPH:2,66€
Značka: Dettol
Detské mydlo s vôňou grapefruitu zbaví vaše ruky baktérií, a zároveň vašu pokožku vyživuje a zanecháva ju jemnú. Náplne sú vhodné do automatických dávkovačov mydla DettolPostup použitia- Namočte si ruky pod tečúcou teplou vodou.- Naneste malé množstvo mydla - 1 stlačenie dávkovača Dettol.- Premasíru..
3,19€
Bez DPH:2,66€
Značka: Dettol
Náplň do bezdotykového dávkovača mydla Dettol pre deti s motívom ZOO je pre vašich potomkov skvelou motiváciou, aby si pravidelne umývali ruky! Vďaka pohybovému senzoru sa mydlo dávkuje bezdotykovo, čo chráni pred kontaktom s baktériami.Postup použitia- Namočte si ruky pod tečúcou teplou vodou.- Nan..
3,19€
Bez DPH:2,66€
Značka: Dettol
Dávkovač mydla – tekutého mydlaKľúčové vlastnosti:- bezdotykový dávkovač mydla pomáha chrániť pred baktériami- automaticky zaznamená vaše ruky a uvoľní potrebnú dávku mydla- nezanecháva neporiadok- obohatené o hydratačné zložky pre lepšiu starostlivosť o ruky a zároveň ničí nežiadúce baktérie- vákuo..
11,29€
Bez DPH:9,41€
Značka: Dettol
Dettol bezdotykový dávkovač mydla pomáha chrániť pred baktériami. Automaticky zaznamená Vaše ruky a uvoľní potrebnú dávku mydla.Pri každom umývaní rúk sa dotýkame pumpičiek mydiel a preto môžu byť miestom s najväčším počtom baktériíObohatené o hydratačné zložky pre lepšiu starostlivosť o Vaše ruky -..
11,29€
Bez DPH:9,41€
Značka: Dettol
Dettol tekuté mydlo na ruky Aloe vera a vitamín E ničí baktérie a chráni pred mikróbmi. Tekuté mydlo Dettol je jemné k pokožke. Aloe vera a vitamín E upokojujú a hydratujú pokožku.Použitie:Skontrolujte, či je uzáver zatiahnutý, a otvorte otočením pumpy v smere hodinových ručičiek. Dvojitým stlačením..
2,53€
Bez DPH:2,11€
Značka: Dettol
Jemné k pokožke, drsné k mikróbom. Zloženie účinne myje ruky a zároveň je jemné k pokožke. Vhodné na každodenné použitie.Návod:Namočte si ruky a dvakrát stlačte pumpičku. Umývajte ruky minimálne 30 sekúnd, nezabudnite na nechty a palce. Ruky dôkladne opláchnite a osušte.Upozornenie:Uchovávajte mimo ..
2,53€
Bez DPH:2,11€
Značka: Dettol
Zachováva prirodzenú vlhkosť pokožky a zabraňuje jej vysušeniu. Hygienické mydlo Dettol poskytuje spoľahlivú ochranu proti baktériám.Použitie:Namočte si ruky a dvakrát stlačte pumpičku. Umývajte ruky minimálne 30 sekund, nezabudnite na nechty a palce. Ruky dôkladne opláchnite a osušte.Upozornenie:Uc..
2,53€
Bez DPH:2,11€
Značka: Dove
Dove hodvábne tekuté mydlo jemne čistí vaše ruky a vďaka špeciálnemu zloženiu pomáha pri umývaní chrániť prirodzenú hladinu ich hydratácie.Dove hodvábne tekuté mydlo dávkujeme podľa vlastnej potreby a uváženia...
2,50€
Bez DPH:2,08€
Značka: Dove
Tuhé krémové mydlo Dove Go Fresh Restore 100 g s vôňou figy a pomarančového kvetu. Obsahuje 1/4 hydratačného krému, vďaka čomu šetrne umýva ruky, tvár i telo a zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú. ..
0,80€
Bez DPH:0,67€
Zobrazené 1 až 12 z 28 (3 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.