Menu
Váš košík

Mydlá

Mydlá
Antibakteriálne Mydlo na ruky 5L Bandaska
Obľúbené
Antibakteriálne tekuté mydlo má viac ako 99% účinnosť proti mikróbom pri hygienickom postupe umývania rúk podľa PN-EN 1499: 2013-07 . Obsah balenia 5 litrov. Antibakteriálne mydlo účinne ničí 99% vírusov a baktérií.Antibakteriálne mydlo je účinné v boji proti mikroorganizmom a zároveň je priateľské ..
6,10€
Bez DPH:5,08€
Značka: Dermomed
krémové hydratačné mydlo s extraktom Aloe vera a granátového jablkavhodné aj pre tú najcitlivejšiu pleť, bez parabénovpH 5,5 dermatologicky testovanéjemná vôňa a zloženie dáva pokožky pocit hydratácie a výživy..
2,40€
Bez DPH:2,00€
Značka: Dermomed
hydratačný krémové mydlo s jemnou vôňou kašmírovej orchideipH 5,5 dermatologicky testované, vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pleť, bez parabénovjemná vôňa a zloženie dáva pokožky pocit hydratácie a výživy..
2,40€
Bez DPH:2,00€
Značka: Dermomed
hydratačné krémové mydlo s jemnou nádhernou vôňou s argánovým olejomvhodné aj pre tú najcitlivejšiu pleťjemná vôňa a zloženie dáva pokožky pocit hydratácie a výživypH 5,5 dermatologicky testované, vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pleť..
2,40€
Bez DPH:2,00€
Značka: Dermomed
zvláčňujúce krémové mydlo s nádhernou jemnou vôňou karité a mandlípH 5,5 dermatologicky testované, vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pleťjemná vôňa a zloženie dáva pokožky pocit hydratácie a výživdodáva pokožke mäkký hladký pocit a jedinečnosť..
2,40€
Bez DPH:2,00€
Značka: Dettol
Dettol hygienické mydlo pre starostlivosť o pokožku je obohatené zvlhčujúcou zložkou. Obsahuje osvedčenú Dettol ochranu, ktorá jemne čistí a pomáha zároveň chrániť pokožku proti širokej škále baktérií. S príjemnou vôňou...
1,09€
Bez DPH:0,91€
Značka: Dettol
Dettol No-Touch Automatické mýdlo náplň Aloe Vera. Jemné na kožu, drsný k mikróbom postará sa o umytie až 99,9% všetkých baktérií a vírusov..
3,19€
Bez DPH:2,66€
Značka: Dettol
Antibakteriálne náplň do dávkovača mydla. Balenie náplne do bezdotykového dávkovača mydla Dettol s vôňou povzbudzujúceho grepfruitu je ideálnym riešením pre zaistenie maximálnej hygieny u vás doma...
3,19€
Bez DPH:2,66€
Značka: Dettol
Dettol Kids zábavné umývanie rúk aj pre najmenších. Dettol pomáha mamičkám k ochrane svojich milovaných ratolestí pred baktériami. Dettol Kids ničí 99,9% a vďaka tomu, že sa pri odoberaní mydla nemusíte dávkovače dotýkať, zabraňuje šíreniu baktérií a vírusov.Vlastnosti produktu• Detekuje ruky a..
3,19€
Bez DPH:2,66€
Značka: Dettol
Detské mydlo určené pre normálnu pokožku, s parfumovaním, balenie je klasické, nevysušuje pokožku. Občas je zložité, naučiť deti správnej hygiene. S Tekutým mydlom DETTOL Kids sa ale nielen naučia správnej rutine umývania rúk, ale tiež si užijú zábavu. Náhradné mydlo do automatického dávkovača ..
3,19€
Bez DPH:2,66€
Značka: Dettol
Detské mydlo s vôňou grapefruitu zbaví vaše ruky baktérií, a zároveň vašu pokožku vyživuje a zanecháva ju jemnú. Náplne sú vhodné do automatických dávkovačov mydla DettolPostup použitia- Namočte si ruky pod tečúcou teplou vodou.- Naneste malé množstvo mydla - 1 stlačenie dávkovača Dettol.- Premasíru..
3,19€
Bez DPH:2,66€
Značka: Dettol
Náplň do bezdotykového dávkovača mydla Dettol pre deti s motívom ZOO je pre vašich potomkov skvelou motiváciou, aby si pravidelne umývali ruky! Vďaka pohybovému senzoru sa mydlo dávkuje bezdotykovo, čo chráni pred kontaktom s baktériami.Postup použitia- Namočte si ruky pod tečúcou teplou vodou.- Nan..
3,19€
Bez DPH:2,66€
Zobrazené 1 až 12 z 39 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.