Menu
Váš košík

Colgate

Značka: Colgate
Colgate zubná kefka 360° sa stará o čistotu celej ústnej dutiny. Kombinuje v sebe zubnú kefku a čistič jazyka, čím umožňuje odstrániť nežiaduce baktérie spôsobujúce zápach z úst a vznik zubného kazu. Zubná kefka sa vďaka špeciálnemu usporiadaniu vlákien dostane aj k okrajom ďasien a medzizubným prie..
1,58€
Bez DPH:1,32€
Značka: Colgate
Zubná kefka Colgate Max fresh účinne čistí zuby a medzizubné priestory. Štetinky rôznych veľkostí odstraňujú zvyšky jedla. Efektívne odstraňuje zubný povlak. Čistiaca plocha účinne odstráni baktérie z jazyka, čím zabezpečí ešte sviežejší dych...
1,40€
Bez DPH:1,17€
Značka: Colgate
Ústna voda Colgate Plax Soft Mint vám nielen osvieži dych, ale zároveň bojuje proti zubnému povlaku a pomáha udržať ďasná aj zuby zdravé.Vlastnosti:ochrana pred zubným povlakomničí baktérieudržuje zdravé ďasnázaisťuje svieži dychPo vyčistení zubov vyplachujte ústa ústnou vodou v čase stanovenom na o..
2,08€
Bez DPH:1,73€
Značka: Colgate
Zubná pasta od americkej značky Colgate. Efektívne bojuje zo zubným kameňom, zápachom z úst, citlivým ďasnám a baktériam. Zanecháva ústnu dutinu dokonale sviežu a chránenú po dlhú dobu.Max White Crystal mint je gélová zubná pasta s fluórom a bieliacimi plátkami, ktoré zabezpečujú dokonalé vyčistenie..
1,20€ 1,69€
Bez DPH:1,00€
Značka: Colgate
Zubná pasta má zloženie s optickými rozjasňovacími časticami s klinicky preukázanou účinnosťou. Aktivujú sa počas čistenia a vytvárajú modrú penu s dočasným efektom. Zanechávajú vaše zuby belšie hneď po prvom čistení.Leští, obnovuje a chráni sa 3 aktívnymi minerálmi. Receptúra využíva 3 aktívne mine..
2,49€
Bez DPH:2,08€
Značka: Colgate
Nová zubná pasta Colgate Maximum Cavity Protection s technológiou neutralizácie cukrových kyselín, ktorá bojuje priamo s cukrovými kyselinami v zubnom plaku, ktoré sú najčastejšou príčinou vzniku zubného kazu. Objem 75 ml. ..
1,39€
Bez DPH:1,16€
Značka: Colgate
Zubná pasta od americkej značky Colgate z rady MAX White, ktorá vditeľne po pravidelnom používaní vybieluje zuby, bojuje zo zubným kameňom, zápachom z úst, citlivým ďasnám a baktériam. Zanecháva ústnu dutinu dokonale sviežu a chránenú po dlhú dobu.OPTIC WHITE Lasting white je špeciálna zubná pasta s..
1,68€
Bez DPH:1,40€
Značka: Colgate
Zubná pasta má jemné zloženie, ktoré je šetrné k ďasnám aj zubnej sklovine. Zubná kefka je vhodná na každodenné použitie...
1,09€
Bez DPH:0,91€
Značka: Colgate
Gélová zubná pasta Colgate Max Fresh Clean Mint obsahuje miniatúrne mentolové plátky, ktoré sa pri čistení zubov rozpúšťajú a uvoľňujú sviežu arómu. Pasta tiež obsahuje kvapky ústnej vody, ktoré pomáhajú ničiť baktérie spôsobujúce nepríjemný zápach z úst.Kľúčové vlastnosti:- Ničí baktérie spôsobujúc..
1,59€
Bez DPH:1,33€
Značka: Colgate
Zubná pasta Colgate Max Fresh Cooling Crystals kompletne ošetruje vaše zuby aj ďasná a zanecháva príjemne svieži dych...
1,59€
Bez DPH:1,33€
Značka: Colgate
Zubná pasta Colgate Kids 6-9 Years dokonale čistí detské zuby a udržuje ich biele a zdravé.Vlastnosti:- odstraňuje zubný povlak- zabraňuje vzniku zubných kazov- príjemne chutí- účinne zuby chrániPoužitie:Pastu naneste na zubnú kefku a čistite zuby jemnými krúživými pohybmi. Je vhodné používať pastu ..
1,39€
Bez DPH:1,16€
Značka: Colgate
Trojnásobný účinok v jednom produkte! Zubná pasta Colgate Triple Action poskytuje starostlivosť o ústnu hygienu 3 v 1. Spoľahlivo ochraňuje pred zubným kazom, bieli zuby a zaisťuje svieži dych. Zloženie pasty pomáha v boji proti baktériám spôsobujúcim zubný kaz, bojuje proti žltnutiu zubov či zápach..
1,29€
Bez DPH:1,08€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.