Menu
Váš košík

Coccolino

Značka: Coccolino
COCCOLINO Orange Rush aviváž 42 praní 1,05L Coccolino aviváže sa prichytí na oblečenie, pohybom oblečenia kapsule postupne praskajú a uvoľňujú parfém, oblečenie tak zostáva svieže a voňavé niekoľko dní. Aviváž prádlo tiež zmäkčuje a uľahčuje jeho žehlenie a dodajú Vášmu oblečeniu dlhotrvajúcu sviežo..
1,88€
Bez DPH:1,57€
Značka: Coccolino
Aviváže COCCOLINO dodajú vášmu prádlu jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť.Modré COCCOLINO Blue Splash má krásnu sviežu vôňu, ktorá je medzi českými a slovenskými spotrebiteľmi najviac vyhľadávaná.Aviváže COCCOLINO dodajú vášmu prádlu jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť. Technológia Encap..
1,89€
Bez DPH:1,57€
Značka: Coccolino
Aviváže COCCOLINO dodajú Vášej bielizni jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť. Aviváže COCCOLINO sú charakteristické technológiou microencapsule. Tá spočíva v tom, že každá kvapka aviváže COCCOLINO obsahuje milióny parfumovaných mikrokapsliček, ktoré v priebehu nosenia pozvoľne praskajú. Vďaka t..
1,89€
Bez DPH:1,57€
Značka: Coccolino
Biele COCCOLINO Sensitive má hypoalergénne zloženie a je určené pre osoby s citlivou pokožkou. Vďaka koncetrovanému zloženiu si môžete užívať intenzívnu jemnú vôňu a sviežosť aj pri použití malého množstva aviváže.Aviváže COCCOLINO dodajú Vašej bielizni jedinečnú vôňu, úžasnú hebkosť a sviežosť. Avi..
1,89€
Bez DPH:1,57€
Značka: Coccolino
Koncentrovaný avivážny prípravok Coccolino Orange Rush pripravila spoločnosť Unilever pre všetkých milovníkov citrusových vôní. Medvedík Coccolino vám prináša aviváž s vyváženou, bohatou a intenzívnou vôňou, a to úplne v znamení ovocných tónov. Vaša bielizeň bude nielen mäkká, hebká a nadýchaná, ale..
3,19€
Bez DPH:2,66€
Značka: Coccolino
Vankúšiky zachovajú príjemne voňavú vypranú bielizeň uloženú v šatníku môžu sa vložiť medzi oblečenie v šuflíku, zavesiť v skrini, alebo aj vo vašom aute.                                       1 balen..
1,90€
Bez DPH:1,58€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.