Menu
Váš košík

Cillit

Značka: Cillit
Pleseň sa čas od času objaví v každom byte, obzvlášť vo vlhkých, horšie vetrateľných priestoroch, ako sú kúpeľne, sprchové kúty, chodby a pod.Čistič Cillit Bang Odstraňovač čiernej plesne je vysoko účinný prostriedok v spreji, ktorý odstraňuje plesne a nečistoty z dlažby, sprchových kútov, umývadiel..
3,40€
Bez DPH:2,83€
Cillit Bang sprej 750ml do Kúpeľne
Vypredané
Značka: Cillit
Rýchle a jednoduché čistenie. Prostriedok jednoducho nastriekate na požadované miesto a behom niekoľkých sekúnd sú špinavé miesta preč.Vhodný pre čistenie umývadiel a drezov, stenovej škárovacej hmoty, vane, nerezovej batérie, odkvapkávača riadu, odpady, toalety, sprchové kúty, dlažbu i sklo.Výkonná..
3,40€
Bez DPH:2,83€
Značka: Cillit
Veľmi účinný univerzálny čistič, ktorý rýchlo a efektívne vyčistí:extra účinný čistič s rozprašovačom na špinumydlový povlakusadeniny a vodný kameňzáchodovej misysprchy a umývadlá, vane, výlevky a odpadychróm a nerezovú oceľkachličky a podlahy..
3,40€
Bez DPH:2,83€
Cillit Bang sprej MR 1000ml Zelený
Vypredané
Značka: Cillit
Cillit Bang Spray je univerzálny odmasťovač, odstraňuje najodolnejšie pripálenú mastnotu a silné nečistoty z pracovných plôch, sporákov, kuchynských obkladov, drezov a mnohých ďalších povrchov...
3,40€
Bez DPH:2,83€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.