Menu
Váš košík

Cif

Značka: Cif
Univerzálny čistič na všetky typy podláh Cif so sviežou vôňou citrónu. Objem balenia 1L...
1,68€ 1,99€
Bez DPH:1,40€
Značka: Cif
Čistiaci prostriedok na podlahy Cif Levandula - 1 L univerzálny Cif so sviežou vôňou čerstvej levanduleIdeálny pre linoleum, vinyl a keramické dlaždice. Špeciálne vyvinutý na prekonanie tvrdých nečistôt na podlahách a umývateľných povrchoch. Cif Easy Clean neobsahuje rezíduá. Po použití zanecháva vy..
1,99€
Bez DPH:1,66€
Značka: Cif
Čistiaci prostriedok na podlahy Cif Brezza Marina - 1 Luniverzálny Cif so sviežou vôňouIdeálny pre linoleum, vinyl a keramické dlaždice. Špeciálne vyvinutý na prekonanie tvrdých nečistôt na podlahách a umývateľných povrchoch. Cif Easy Clean neobsahuje rezíduá. Po použití zanecháva vynikajúci lesk.Ná..
1,99€
Bez DPH:1,66€
Značka: Cif
Čistiaci prostriedok na podlahy Cif Orchidea - 1 L univerzálny Cif so sviežou vôňou čerstvej orchideiIdeálny pre linoleum, vinyl a keramické dlaždice. Špeciálne vyvinutý na prekonanie tvrdých nečistôt na podlahách a umývateľných povrchoch. Cif Easy Clean neobsahuje rezíduá. Po použití zanecháva vyni..
1,68€ 1,99€
Bez DPH:1,40€
Značka: Cif
Krémový tekutý abrazívny čistiaci prostriedok Cif Cream Eucalypt Herbal s objemom 500 ml na efektívne odstraňovanie špiny, mastnoty či vodného kameňa a zanecháva povrchy čisté a žiarivé. Možno využiť v kuchyni, kúpeľni aj okolo domácnosti napr. na gril či záhradný nábytok. S vôňou eukalyptu a bylini..
1,99€
Bez DPH:1,66€
Značka: Cif
Upratovanie kúpeľne nemusí byť drina. Každodenných nečistôt aj odolných škvŕn vás ľahko zbaví prípravok Cif Cream Lemon. Kúpeľňa bude opäť ako nová.Vlastnosti:účinne odstraňuje aj zašlú a usadenú špinuzanecháva povrchy žiarivo lesklé a bez šmúhuniverzálne použitiepríjemná svieža vôňaskvele funguje n..
2,09€
Bez DPH:1,74€
Značka: Cif
Tekutý piesok Cif s príjemnou vôňou kvetín ľahko odstraňuje aj silno zažratú špinu. Čistí zájdenú špinu v kuchyni, kúpeľni a okolo celého domu, vrátane grilu a záhradného nábytku. Odstraňuje vodný kameň a mastnotu. Povrchy zanecháva žiarivo čisté a lesklé. Cif je šetrný ku všetkému umývateľnému povr..
1,99€
Bez DPH:1,66€
Značka: Cif
Čistiaci prostriedok Cif Cream Original ľahko a rýchlo odstraňuje aj odolné nečistoty v celom dome. Zloženie s mikročasticami a odmasťujúcimi látkami preniká do hĺbky nečistôt a rozpúšťa ich. Odstráni tak aj nečistoty, o ktorých ste si mysleli, že ich nikdy nevyčistíte. Nechajte svoj domov zažiariť ..
1,99€
Bez DPH:1,66€
Značka: Cif
Cif krémový abrazívny čistiaci prípravok s mikro časticami je doposiaľ našim najlepším Cif krémom. Odstraňuje 100 % zašlej špiny a zanecháva povrchy 100 % nádherne čisté, ľahšie než kedykoľvek predtým. Jednoduchšie oplachovanie, rovnaká čistiaca sila. Prípravok preniká a úplne odstraňuje aj tú najod..
2,19€
Bez DPH:1,83€
Značka: Cif
Cif Cream Max Power, vďaka svojmu zloženiu s bieliacou prísadou, zabezpečí trojitý čistiaci účinok: dôkladnejšie, rýchlejšie a žiarivejšie čistenie. Prípravok preniká a úplne odstraňuje aj tú najodolnejšiu špinu ako mastnota, pripálené zvyšky jedla, vodný kameň a nečistoty v kúpeľni...
2,50€
Bez DPH:2,08€
Značka: Cif
Trávite veľa času v kuchyni, ktorú chcete mať dokonale čistú a príjemne voňavú? V tom vám pomôže čistiaci sprej CIF Nature. Receptúra tohto prípravku je inšpirovaná prírodou a obsahuje aj výťažky z citróna. Vďaka týmto 100 % prírodným zložkám sprej hravo odstráni mastnotu, ktorá sa v kuchyni často o..
2,99€
Bez DPH:2,49€
Značka: Cif
Chcete mať vašu kuchyňu stále čistú bez mastných škvŕn? Kúpte si skvelý odmasťovací čistiaci sprej CIF KUCHYŇA na kuchyne. Sprej obsahuje oleje z pomaranča a mandarínky, ktoré okamžite prenikajú do odolnej mastnoty. Tú potom možno veľmi jednoducho zotrieť handričkou. Povrchy v kuchyni tak budú žiari..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Zobrazené 1 až 12 z 14 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.