Menu
Váš košík

Ariel

Značka: Ariel
Tekutý prací prostriedok Ariel Color výborne odstráni škvrny už pri prvom praní. Aj keď je Ariel nekompromisný ku škvrnám, je veľmi jemný k oblečeniu a zachováva žiarivosť farieb. Tekutý prací prostriedok Ariel sa na rozdiel od pracieho prášku dostane až do samotného centra prania. Odstraňuje škvrny..
16,09€
Bez DPH:13,41€
Značka: Ariel
Tekutý prací prostriedok Ariel Touch of Lenor Color vynikajúco odstraňuje škvrny už po prvom praní. Napriek tomu, že Ariel intenzívne pôsobí na škvrny, je jemný k tkanine a zachováva žiarivosť farieb. Ariel Touch of Lenor udržiava vaše oblečenie svieže po každom praní na ešte dlhší čas. Pri odolných..
9,69€
Bez DPH:8,08€
Značka: Ariel
Tekutý prací prostriedok Ariel Mountain Spring zabezpečuje výnimočné výsledky prania bielej bielizne a zabraňuje tvorbe škvŕn od potu. Pri odolných škvrnách použite prací prostriedok Ariel na čistenie pred praním, a potom vložte oblečenie do práčky. Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov vložte odm..
9,69€
Bez DPH:8,08€
Značka: Ariel
Inovatívny aplikačný uzáver gélu na pranie Ariel Color uľahčí presné nanášanie a roztieranie pracieho prostriedku priamo na odolné škvrny ešte pred samotným praním. Vďaka zapracovaniu pracieho gélu priamo do vlákien textílie odstráni škvrny už pri prvom praní. Ariel Color gél je vhodný na pranie far..
12,79€
Bez DPH:10,66€
Značka: Ariel
Spríjemnite a uľahčite si pravidelné pranie bielizne. Kapsule na pranie Ariel Color sú pripravené vždy v optimálnej dávke tak, aby vaša bielizeň po vypraní zažiarila čistotou.Vlastnosti:- prenikajú hlboko do vlákien a odstraňujú aj tie najodolnejšie škvrny- chránia farebné prádlo pred vyblednutím- n..
4,49€
Bez DPH:3,74€
Značka: Ariel
ARIEL gelové kapsuly sú univerzálne pracie tablety, v ktorých je dávkovaný tekutý prací prostriedok pre Vaše prádlo.Ariel kapsuly sú vhodné pre biele, aj farebné, a pre silne znečistené prádlo. Jedna gelová kapsula stačí na jednu plnú práčku prádla. Každá tableta obsahuje a zaisťuje sviežosť, bielia..
4,49€
Bez DPH:3,74€
Značka: Ariel
Kapsule na pranie bielizne Ariel Allin1 Pods Color majú unikátny viackomorový dizajn, ktorý udrží zložky stabilne oddelené do doby, než sa namočí, čo zaručuje super koncentrovanej čistiace účinky. Inovačné obal kapsúl na pranie Ariel sa úplne rozpúšťa v kontakte s vodou a uvoľňuje účinné látky, ktor..
18,99€
Bez DPH:15,83€
Značka: Ariel
Ariel All-in-1 Color Kapsule na pranie 70 ks perú, odstraňujú škvrny a rozjasňujú. Výnimočné čistiace účinky v jednej malej kapsule udržujú žiarivosť farieb oblečenia. Vaše oblečenie tak bude skvele vyzerať a voňať čistotou...
16,99€
Bez DPH:14,16€
Značka: Ariel
Prací prostriedok Ariel Mountain Spring s príjemnou sviežou vôňou a nízkou penivosťou. Vašej bielizni dodáva potrebnú hebkosť a sviežosť. Je vhodný na biele a farebné prádlo. Ariel Mountain Spring  má špeciálnu ochranu, vďaka ktorej bude prádlo stále žiarivé a farby nevyblednú. Vďaka špeci..
12,99€
Bez DPH:10,82€
Značka: Ariel
Tekutý prací prostriedok Ariel Touch Of Lenor Fresh výborne odstráni škvrny už pri prvom praní. Aj keď je Ariel veľmi účinný na škvrny, je jemný k oblečeniu a počas celého dňa mu dodáva čerstvú vôňu Touch Of Lenor Fresh. Tekutý prací prostriedok Ariel sa na rozdiel od pracieho prášku dostane pri svo..
12,99€
Bez DPH:10,82€
Zobrazené 1 až 10 z 10 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.