Menu
Váš košík

Always

Značka: Always
Vlastnosti3 v 1: kontrola zápachu, pohodlie, sucho, Sú také flexibilné a spoľahlivé, že pri nosení ich takmer necítite, Intímky s absorpčným jadrom poskytujú dôverný pocit istoty po celý deň, Vďaka technológii na neutralizáciu zápachu si zachováte pocit sviežosti a istoty po celý deň, Priedušný diza..
4,39€
Bez DPH:3,66€
Značka: Always
Tieto intímky obsahujú technológiu neutralizácie zápachu, takže poskytujú pocit sviežosti a istoty, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Vyskúšajte inkontinenčné intímky Always Discreet, ak trpíte na citlivý močový mechúr alebo nechceným únikom moču.Vlastnosti- Aj pre citlivý močový mechúr- 3-násobná ochra..
2,79€
Bez DPH:2,33€
Značka: Always
Hygienické vložky Always Ultra Night boli vytvorené špeciálne pre použitie v noci a zaisťujú ešte väčšiu ochranu pred pretečením, či už sa v noci v posteli hýbete a otáčate akokoľvek. Super absorpčné jadro uzamyká tekutinu vnútri vložky a zabraňuje pretečeniu po stranách. Má tiež technológiu neutral..
1,70€
Bez DPH:1,42€
Značka: Always
Always sú jediné vložky s flexibilnými krídelkami "Flexi Wings". Krídelká chránia okraje spodnej bielizne a pomáhajú udržať vložku na mieste aj keď sa telo pohybuje. Špeciálne ultra-absorbčné jadro obsahuje materiál, ktorý môže absorbovať a izolovať množstvo tekutiny niekoľko krát väčšie než je jej ..
1,70€
Bez DPH:1,42€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.