Menu
Váš košík

AJAX

Značka: AJAX
Ajax univerzálny čistič, ktorý vám pomôže s uprataním celého domu. Ajax je určený na čistenie všetkých povrchov. Zanecháva za sebou príjemnú a dlhotrvajúcu sviežu vôňu, žiarivý lesk a dokonalú čistotu na všetkých povrchoch. Dokonale čistí a odstraňuje nečistoty. Obsahuje čierne uhlie, ktoré pom..
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: AJAX
Svieža vôňa ibišteka prinesie čistotu nielen do vášho domova. Príjemná vôňa , aktivujúca sa vzduchom, uvoľňuje svojou kvetinovú vôňu nepretržite po dobu viac ako 24 hodín, rovnako ako kvetina vďaka obsahu prírodných esenciálnych vonných olejov. Čistí do hĺbky a zanecháva povrchy žiarivo čisté. Bez o..
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: AJAX
Ajax univerzálny čistiaci prostriedok nielen na podlahy, dôkladne čistí a súčasne uvolňuje príjemnú sviežu vônu, ktorá pôsobí po dobu až 24 hodín. Čistí do hĺbky a jednoduchšie odstraňuje mastnotu...
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: AJAX
Ajax univerzálny čistič, ktorý vám pomôže s uprataním celého domu. Ajax je určený na čistenie všetkých povrchov. Zanecháva za sebou príjemnú a dlhotrvajúcu sviežu vôňu citrónu, žiarivý lesk a dokonalú čistotu na všetkých povrchoch. Obsahuje sódu, ktorá pomáha rozpustiť nepoddajné škvrny vyspori..
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: AJAX
AJAX Floral Fiesta Lilac Breeze je čistiaci prostriedok na podlahy. Obsahuje esencialne oleje, ktoré sa dokonale starajú o akýkoľvek povrch vašej podlahy. Objavte Ajax Floral Fiestu pre žiarivo čisté povrchy, ktorý sa sebou zanecháva príjemnú sviežu vôňu orgovánového kvetu a dokonalú čistotu a žiari..
1,38€ 1,80€
Bez DPH:1,15€
Značka: AJAX
Ajax Vinegar & Lavender Boost s objemom 1 liter je univerzálny čistič na podlahy s príjemnou a dlhotrvajúcou vôňou octu a levandule, určený na čistenie všetkých povrchov, ktoré zanecháva lesklé. Je šetrný k chúlostivým povrchom (mramor, keramika). Obsahuje sódu, ktorá pomáha rozpustiť nepoddajné..
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: AJAX
Objavte Ajax Floral Fiesta pre žiarivo čisté povrchy a príjemne svieži domov až na 24 hod po upratovaní. Vôňa vlčieho maku. Čistiaci prostriedok pre všetky plochy v domácnosti. Dokonalá čistota, žiarivý lesk, bez oplachovania. Použitie na podlahy v celej domácnosti, na plochy v kuchyni, kúpelne a po..
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: AJAX
Ajax Spring Flower s objemom 1 liter je univerzálny čistič na podlahy s príjemnou a dlhotrvajúcou vôňou konvaliniek, určený na čistenie všetkých povrchov, ktoré zanecháva lesklé. Je šetrný k chúlostivým povrchom (mramor, keramika). Obsahuje sódu, ktorá pomáha rozpustiť nepoddajné škvrny vysporiada a..
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: AJAX
Ajax Floral Fiesta Jazmín s esenciálnymi olejmi pre žiarivo čisté povrchy a príjemne svieži domov až na 24 hodín po upratovaní. Vôňa kvetov jazmínu. Čistiaci prostriedok pre všetky plochy v domácnosti. Dokonalá čistota, žiarivý lesk, bez oplachovania.Dokonale čistí, zaistí dokonalý lesk a príjemná v..
1,80€
Bez DPH:1,50€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.