Menu
Váš košík

Air Wick

Značka: Air Wick
AIR WICK Life Scents biele kvety frézie náhradná náplň 19ml Každá Air Wick elektrická náplň poskytuje až do 80 dní nepretržite sa rozptyľujúcej a starostlivo zmiešanej vône po celom dome, v kancelárii, alebo akomkoľvek priestore. Air Wick zástrčky Vám tiež umožňujú nastavovať intenzitu vône podľa po..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Značka: Air Wick
Udržiavať domov plný očarujúcej vône nikdy nebolo jednoduchšie. Olejová tekutá náplň do osviežovača vzduchu AIR WICK Electric z kolekcie Life Scents s exotickou arómou Amazónskeho pralesa prevonia vašu malú aj veľkú izbu, kanceláriu alebo inú miestnosť až na 75 dní. Príjemná relaxačná vôňa kokosovéh..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Air Wick Electric náplň 19ml Maui Mango
Vypredané
Značka: Air Wick
Elektrická náplň Air Wick Maui Mango 19 ml s dlhotrvajúcou vôňou prevonia každú miestnosť ovocnou vôňou sladkých plodov manga. Poskytuje až 75 dní nepretržitej vône. Návod na používanie: Odstráňte viečko náplne. Náhradnú náplň držte v zvislej polohe a vložte hlboko do spodnej časti strojčeka, k..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Značka: Air Wick
Air Wick Prádlo vo Vánku 19 ml je náhradná tekutá olejová náplň do elektrického osviežovača vzduchu s vôňou čerstvo vypratého a vysušného prádla na vzduchu. Vôňa vydrží 75 dní pri používaní 12 hodín denne a pri nastavení na nižšiu intenzitu. Návod na používanie: Odstráňte viečko náplne. Náhradn..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Značka: Air Wick
Elektrický strojček Air Wick s náplňou White Flowers 19 ml s dlhotrvajúcou a hrejivou vôňou vďaka esenciálnym olejom prevonia každú miestnosť kvetinovou vôňou. Poskytuje až 75 dní nepretržitej vône. Balenie obsahuje elektrický strojček s náplňou. Určený do elektrickej zásuvky.Návod na použitie: Nápl..
3,79€
Bez DPH:3,16€
Značka: Air Wick
Elektrický strojček Air Wick s náplňou Maui Mango 19 ml s dlhotrvajúcou vôňou prevonia každú miestnosť ovocnou vôňou sladkých plodov manga. Poskytuje až 75 dní nepretržitej vône. Balenie obsahuje elektrický strojček s náplňou. Určený do elektrickej zásuvky.Návod na používanie: Odstráňte viečko nápln..
3,79€
Bez DPH:3,16€
Značka: Air Wick
Elektrický strojček Air Wick s náplňou Satén a Lalia 19 ml s hrejivou a dlhotrvajúcou vôňou prevonia každú miestnosť vôňou jemného saténu a ľalie. Poskytuje až 75 dní nepretržitej vône. Balenie obsahuje elektrický strojček s náplňou. Je určený do elektrickej zásuvky. Návod na používanie: Odstrá..
3,79€
Bez DPH:3,16€
Značka: Air Wick
Air Wick Life Scents Summer Delights, osviežovač vzduchu strojček a náplň s vôňou radostné leto 19ml Až 75 dní vône* *Pri používaní 12 hodín denne pri najnižšej úrovni intenzity parfumu. Elektrický osviežovač vzduchu - strojček a náplň. Potrebné napätie: 220-240 V Príprava a použitie Návod na použit..
3,79€
Bez DPH:3,16€
Značka: Air Wick
Prevoňajte svoj domov ľahkou vôňou levandule. Príjemná vôňa vám pomôže zbaviť sa nepríjemných pachov aj v miestach, kde zle cirkuluje vzduch. Výhodou je, že to nie je žiadny vodný sprej, ale iba čistá vôňu.Môžete si vybrať jeden z troch stupňov intenzity vône a automatický sprej Air Wick Freshmatic ..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Značka: Air Wick
Udržiavať domov plný okúzľujúcej vône nikdy nebolo jednoduchšie. Vďaka osviežovaču vzduchu Air Wick Freshmatic dosiahnete nepretržite sviežu arómu. Celkom iste vás očaria kvetinové tóny mesačnej ľalie a jemná vôňa saténových obliečok. Náplň jednoducho vložíte do osviežovača a nastavíte požadovanú úr..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Značka: Air Wick
Udržiavať domov voňavý nebolo nikdy jednoduchšie. Vďaka osviežovaču vzduchu AIR WICK Freshmatic Pure celkom iste podľahnete jemnej vôni bavlny, ktorá vás pohladí po duši. Náplň jednoducho vložíte do osviežovača AIR WICK a nastavíte požadovanú úroveň intenzity pre zachovanie stálej sviežosti. Vybrať ..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Značka: Air Wick
Sladkastá kvetinová vôňa pripomínajúca slnečnú jar vás bude sprevádzať až po dobu celých 60 dní! Náplň je určená do strojčeka Airwick Freshmatic, kde môžete nastaviť intenzitu a frekvenciu uvoľňovania vône. Air Wick Freshmatic Max náplne- Balenie obsahuje 1 náplň.- Objem: 250 ml.- Určená do str..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Zobrazené 1 až 12 z 30 (3 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.