Menu
Váš košík

Air Wick

Značka: Air Wick
AIR WICK Life Scents biele kvety frézie náhradná náplň 19ml Každá Air Wick elektrická náplň poskytuje až do 80 dní nepretržite sa rozptyľujúcej a starostlivo zmiešanej vône po celom dome, v kancelárii, alebo akomkoľvek priestore. Air Wick zástrčky Vám tiež umožňujú nastavovať intenzitu vône podľa po..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Značka: Air Wick
Udržiavať domov plný očarujúcej vône nikdy nebolo jednoduchšie. Olejová tekutá náplň do osviežovača vzduchu AIR WICK Electric z kolekcie Life Scents s exotickou arómou Amazónskeho pralesa prevonia vašu malú aj veľkú izbu, kanceláriu alebo inú miestnosť až na 75 dní. Príjemná relaxačná vôňa kokosovéh..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Značka: Air Wick
Elektrická náplň Air Wick Maui Mango 19 ml s dlhotrvajúcou vôňou prevonia každú miestnosť ovocnou vôňou sladkých plodov manga. Poskytuje až 75 dní nepretržitej vône. Návod na používanie: Odstráňte viečko náplne. Náhradnú náplň držte v zvislej polohe a vložte hlboko do spodnej časti strojčeka, k..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Značka: Air Wick
Air Wick Prádlo vo Vánku 19 ml je náhradná tekutá olejová náplň do elektrického osviežovača vzduchu s vôňou čerstvo vypratého a vysušného prádla na vzduchu. Vôňa vydrží 75 dní pri používaní 12 hodín denne a pri nastavení na nižšiu intenzitu. Návod na používanie: Odstráňte viečko náplne. Náhradn..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Značka: Air Wick
Osviežovač vzduchu AIR WICK Electric náplň Life Scents Tajomná záhrada prevonia váš domov príjemnou a dlhotrvajúcou vôňou. Nasajte zakaždým, keď prídete domov, vôňu pripomínajúcu tajomnú záhradu. Stačí mať jednoducho osviežovač v zásuvke a na ďalších 75 dní máte o vôňu postarané...
2,69€
Bez DPH:2,24€
Značka: Air Wick
Air Wick Varené Víno 19 ml je náhradná tekutá olejová náplň do elektrického osviežovača vzduchu s vôňou vareného vína. Vôňa vydrží 75 dní pri používaní 12 hodín denne a pri nastavení na nižšiu intenzitu. Návod na používanie: Odstráňte viečko náplne. Náhradnú náplň držte v zvislej polohe a vložt..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Značka: Air Wick
Elektrický strojček Air Wick s náplňou White Flowers 19 ml s dlhotrvajúcou a hrejivou vôňou vďaka esenciálnym olejom prevonia každú miestnosť kvetinovou vôňou. Poskytuje až 75 dní nepretržitej vône. Balenie obsahuje elektrický strojček s náplňou. Určený do elektrickej zásuvky.Návod na použitie: Nápl..
3,79€
Bez DPH:3,16€
Značka: Air Wick
Elektrický strojček Air Wick s náplňou Maui Mango 19 ml s dlhotrvajúcou vôňou prevonia každú miestnosť ovocnou vôňou sladkých plodov manga. Poskytuje až 75 dní nepretržitej vône. Balenie obsahuje elektrický strojček s náplňou. Určený do elektrickej zásuvky.Návod na používanie: Odstráňte viečko nápln..
3,79€
Bez DPH:3,16€
Značka: Air Wick
Elektrický strojček Air Wick s náplňou Satén a Lalia 19 ml s hrejivou a dlhotrvajúcou vôňou prevonia každú miestnosť vôňou jemného saténu a ľalie. Poskytuje až 75 dní nepretržitej vône. Balenie obsahuje elektrický strojček s náplňou. Je určený do elektrickej zásuvky. Návod na používanie: Odstrá..
3,79€
Bez DPH:3,16€
Značka: Air Wick
Air Wick Life Scents Summer Delights, osviežovač vzduchu strojček a náplň s vôňou radostné leto 19ml Až 75 dní vône* *Pri používaní 12 hodín denne pri najnižšej úrovni intenzity parfumu. Elektrický osviežovač vzduchu - strojček a náplň. Potrebné napätie: 220-240 V Príprava a použitie Návod na použit..
3,79€
Bez DPH:3,16€
Značka: Air Wick
Prevoňajte svoj domov ľahkou vôňou levandule. Príjemná vôňa vám pomôže zbaviť sa nepríjemných pachov aj v miestach, kde zle cirkuluje vzduch. Výhodou je, že to nie je žiadny vodný sprej, ale iba čistá vôňu.Môžete si vybrať jeden z troch stupňov intenzity vône a automatický sprej Air Wick Freshmatic ..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Značka: Air Wick
Udržiavať domov plný okúzľujúcej vône nikdy nebolo jednoduchšie. Vďaka osviežovaču vzduchu Air Wick Freshmatic dosiahnete nepretržite sviežu arómu. Celkom iste vás očaria kvetinové tóny mesačnej ľalie a jemná vôňa saténových obliečok. Náplň jednoducho vložíte do osviežovača a nastavíte požadovanú úr..
2,69€
Bez DPH:2,24€
Zobrazené 1 až 12 z 57 (5 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.