Menu
Váš košík

Adidas

Značka: Adidas
Dámsky antiperspirant Adidas Women Climacool s objemom 150 ml pre sviežu pokožku po dobu 48 hodín s pokrokovou technológiou, ktorá obsahuje kapsule s osviežujúcou zložkou, ktorá sa aktivuje pohybom. Zároveň chráni pred vznikom bielych škvŕn na oblečení...
1,87€
Bez DPH:1,56€
Značka: Adidas
Pánske vône Adidas sú nabité sviežosťou, energiou a nadšením. Ocení ich každý aktívny a moderný muž...
1,87€
Bez DPH:1,56€
Adidas DEO Women 150ml Control Ultra Protection
Obľúbené
Značka: Adidas
Vôbec prvýkrát adidas vytvoril zloženie antiperspirantov navrhnuté výhradne pre splnenie špecifických potrieb žien. Či už súťaží na ihrisku, alebo sa pohojdávajú na tanečnom parkete, nové zloženie adidas Cool & Care pre ženy účinne chráni pleť a ponúka dávku sviežosti. Všetky produkty v novej ra..
1,87€
Bez DPH:1,56€
Značka: Adidas
Dezodorant Adidas Fizzy Energy účinne bojuje proti nepríjemnému zápachu a dodá vám dlhodobo pocit komfortu a sviežosti.Vlastnosti:- chráni pred nepríjemným zápachom-dodáva dlhodobý pocit komfortu a čistotyPoužitie:Aplikujte na čistú a suchú pokožku podpazušia. Môžete opakovať kedykoľvek v priebehu d..
4,09€
Bez DPH:3,41€
Značka: Adidas
Sršíte pulzujúcou a energickou Pink náladou? Vašou ideálnou spoločníčkou bude vôňa Fruity Rhythm — na tanečnom parkete, na prechádzkach nočnými uličkami, v okamihoch plných zábavy. Adidas Fruity Rhythm podčiarkne každý váš úsmev. Táto kvetinovo-ovocná vôňa sa odvíja od žiarivej zmesi čiernej ríbezle..
4,09€
Bez DPH:3,41€
Značka: Adidas
Dezodorant Adidas Fun Sensation účinne bojuje proti nepríjemnému zápachu a dodá vám dlhodobo pocit komfortu a sviežosti.Vlastnosti:- chráni pred nepríjemným zápachom- dodáva dlhodobý pocit komfortu a čistotyPoužitie:Aplikujte na čistú a suchú pokožku podpazušia. Môžete opakovať kedykoľvek v priebehu..
4,09€
Bez DPH:3,41€
Značka: Adidas
Rad 3in1 Active Start od Adidas je určený nielen športovcom, ale všetkým, čo vyžadujú celodennú ochranu proti poteniu a zápachu...
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: Adidas
Pánsky sprchový gél Adidas Get Ready! v sebe spája v čerstvé, šťavnaté tropické ovocie a aromatické zmyselné dreviny. Limitovaná edícia Adidas Get Ready! sa inšpirovala brazílskym pestrofarebným spôsobom života. Jedinečná zmes šťastia, tanca a slobody. Sprchový gél je vhodný na tvár, telo aj vlasy. ..
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: Adidas
Adidas sa inšpiroval bohatou rozmanitosťou a silou Juhoafrickej republiky. Vzdal hold tejto hosťujúcej zemi osobitým podpisom vône Pure Game, ktorá je výsledkom harmonického spojenia prírodných ingrediencií nachádzajúcich sa v rozmanitej krajine Juhoafrickej republiky, známej ako Rainbow Nation. Vôň..
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: Adidas
ADIDAS Victory League Men sprchový gél 250ml Pánsky sprchový gél Victory League Men so sviežou vôňou je určený predovšetkým pre mužov, ktorí aktívne športujú a užívajú si život naplno. Je obohatený o extrakt z Guarana, ktorý má stimulujúce účinky, ktoré podporujú vitalitu a doplňujú organizmus energ..
1,80€
Bez DPH:1,50€
Značka: Adidas
Sprchový gél značky Adidas pre všetkých mužov. Je určený na celé telo, tvár i vlasy. Predovšetkým pre športovcov so suchou pokožkou. Objem balenia: 400ml...
2,46€
Bez DPH:2,05€
Značka: Adidas
Adidas Sprchový gél a šampón pre mužov s pomarančovým extraktom dodá sviežu voňu a prebudí vaše zmysly. Je určený predovšetkým pre mužov, ktorí aktívne športujú a užívajú si život naplno...
2,46€
Bez DPH:2,05€
Zobrazené 1 až 12 z 18 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.